Startnummers

Zaterdag

Om het ophalen van de startnummers soepel te laten verlopen vragen we alle deelnemers hun startnummer, in de onderstaande lijst, op te zoeken en mee te nemen.

Deelnemerslijst Zaterdag
                            

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
 ----- ------------------------- ---- --------------------
      VROUW, 7KM NW                                      
  500 Ria Clarijs-Witte         1947 Sprint              
  501 Elly van Leeuwen          1950 Sprint              
  502 Anny Meeren               1946 Sprint              
  504 Tiny Vertriest            1951 Sprint              
  506 Trudy Neger               1950 Sprint              
  507 Trudy Neger               1950 Sprint              
  508 Heleen de Jong            1962 Sprint              
  509 Marjan Op de Beek         1949 Sprint              
  510 Yvonne Deenen             1961 Sprint              
  512 Boukje Flach-Tuinhof      1949 Sprint              
  513 Marian Oerlemans          1953 Sprint              
  514 Corry Keijzers            1942 Sprint              

      MAN, 7KM NW                                        
  503 Marius Krooswijk          1942 Sprint              
  505 Marcel Heijblom           1942 Sprint              
  511 Rien de Bruin             1945 Sprint              

      VROUW, 14KM NW                                     
  550 Anna Hendrikse            1945 Sprint              
  552 Marlies Koopman           1950 Sprint              
  554 Diana Faes                1963 Sprint              
  556 Marian Kelderman          1958 Sprint              
  558 Yvonne Langen             1963 THOR                
  560 Lisette Copal             1957 Sprint              
  561 Els Huijsmans             1956 Sprint              
  563 Riek Herrijgers           1946 Sprint              
  564 Ria Vermeer               1958 Sprint              
  566 Florentine Smits          1953 Sprint              

      MAN, 14KM NW                                       
  551 Ad Clarijs                1951 Sprint              
  553 Rene den Reijer           1971 Breda               
  555 Ad de Bont                1946 Sprint              
  557 Kees Molekamp             1946 Sprint              
  559 Jac van Dongen            1955 Sprint              
  562 Sjef Verbeek              1953 Sprint              
  565 Luc Timmer                1949 Sprint              

      VROUW, CANI BIKE                                   
  600 Pauline Zwaan             1972 Uithoorn            

      MAN, CANI BIKE                                     
  601 Roy Hendrickx             1989 Rijkevorsel (BEL)   

      VROUW, CANI STEP                                   
  622 Pauline Zwaan             1972 Uithoorn            
  624 Debbie van Dijk           1990 Kombijsport         

      MAN, CANI STEP                                     
  620 Rune Roll                 1947 Zwanenburg          
  621 Daniel v merrienboer      1976 Tilburg             
  623 Peter Dingemans           1977 Essen (BEL)         

      VROUW, CANI LANG                                   
  640 Jetty Roos                1988 Klaaswaal           
  641 Francien Verheijen        1968 Ulicoten            
  644 Esmée van der Eng         1991 Spijkenisse         
  645 Ilse Hanenberg            1988 Oude-Tonge          
  646 Marjolijn Bakker          1973 Spirit Oud Beijerlan
  647 Wendy kroesen             1973 Tilburg Road Runners
  648 Karolien Megens           1972 Tilburg Road Runners
  649 Lynn Pieters              1990 Dordrecht           
  653 Joyce Dijkhuizen          1964 Chaam               

      MAN, CANI LANG                                     
  642 Nils Pennekamp            1987 Phanos              
  643 Frank vermetten           1958 Breda               
  650 Kevin Boom                1983 Gouda               
  651 Daniël Edelschaap         1983 Ridderkerk          
  652 Mari van Santvoort        1960 's-Hertogenbosch    
  654 Roy Hendrickx             1989 Rijkevorsel (BEL)   

      VROUW, TRAIL 21KM                                  
  200 Gudy van Klaveren         1963 Energie             
  201 Cindy Goetgeluk           1972 Energie             
  203 Esther Stutvoet-de Bruijn 1970 Energie             
  204 Silvia Brechler           1968 Energie             
  208 Gina heuser               1960 Energie             
  211 Simone mons               1970 Energie             
  217 Cora Kieboom              1970 Zwijndrecht         
  218 Eva de Bruin              1982 Herwijnen           
  221 Jolanda de Swart          1973 Bavel               
  223 Ingrid papavoine          1973 Energie             
  232 Gina Goedbloed            1962 Energie             
  237 Jolanda Schuerman         1968 Loopgroep Goirle    
  240 Meta Sipkens              1964 Tilburg Road Runners
  245 Beata Jednorog            1987 Rotterdam           
  250 Daisy Goddijn             1972 Sprint              
  251 Mieke van der Horst       1977 Sprint              
  260 Marjan Smit               1975 Breda               
  262 Saskia Eichholtz          1985 Breda               
  263 Angelique Lagerwerf       1990 Zevenbergen         
  265 Mirjam Laurijssen-Mouw    1983 Oosterhout Nb       
  272 Danielle Gillissen        1973 Dordrecht           
  275 Cindy holierhoek          1983 Breda               
  276 Aly van Beijsterveldt     1966 Chaam               
  284 Anja Stultjens            1966 Uitwijk             
  289 Birgit Dekkers            1985 Breda               
  294 Tamara Eggenhuisen        1983 Spado               
  295 Mascha Eckhardt           1979 Roosendaal          
  300 Annelies Postema          1975 THOR                
  307 Joyce Vlems               1988 Sprint              
  309 Cath Bostantzis           1981 Energie             
  312 Ilse de Vent              1980 Delft               
  313 Andreia Moco              1985 Eindhoven           
  319 Rebekka Herkemij          1971 Barendrecht         
  330 Fiona Jaberg              1964 Lopersgroep Deurne  

      MAN, TRAIL 21KM                                    
  202 Wim den Otter             1959 Barendrecht         
  205 Rene de Beer              1963 Energie             
  206 Jos Lakwijk               1955 Energie             
  207 Marco Terlouw             1968 Energie             
  209 Hans Stutvoet             1966 Energie             
  210 Rob van Neutegem          1962 Energie             
  212 John van Nieuwaal         1975 Vuren               
  213 Jeroen Don                1977 Breda               
  214 Mikal Lefevre             1987 Breda               
  215 Sam Williams              1985 Sprint              
  216 Tom Dooge                 1976 Bavel               
  219 Ralf Vlaming              1982 Breda               
  220 Ivo van mensvoort         1976 Waalwijk            
  222 Corné van Beek            1975 Achilles            
  224 Tom van der Heijden       1976 Vinkel              
  225 Daan Gutierrez            1973 's-Hertogenbosch    
  226 Kees Alblas               1978 Puttershoek         
  227 Jeroen van Berkum         1965 Sommelsdijk         
  228 Ivo Marynissen            1962 Merksplas, Belgie   
  229 Niels van Rijen           1995 Dorst               
  230 Rob Konings               1976 Breda               
  231 Jessey Kasandikromo       1977 Teteringen          
  233 Rein van Winden           1967 's-Gravenhage       
  234 Michiel Scheffer          1971 Goirle              
  235 Tom van Beek              1978 Meer (BEL)          
  236 Frank van Rijthoven       1968 Loopgroep Goirle    
  238 Robert willis             1965 Breda               
  239 Sjo Roger de campagnolle  1978 Dordrecht           
  242 Sander Wetzels            1975 Tilburg             
  243 Ben Vermeulen             1975 Eindhoven           
  244 Rolf Vd weegen            1974 Lepelstraat         
  246 Tomasz Wasiel             1990 Tilburg             
  247 Tim de Jong               1983 Breda               
  248 Lars Waumans              1973 Eindhoven           
  249 Tom Goddijn               1962 Sprint              
  252 Tom Mertens               1981 Breda               
  253 Joep Konings              1978 Roosendaal          
  254 Maurice Neger             1973 Bavel               
  255 Pieter Reemers            1971 Ouderkerk aan de Ams
  256 Robbert Poell             1962 Breda               
  257 Dick van der Wilt         1972 Ridderkerk          
  258 Martijn Kegler            1978 Sprint              
  259 Tjeerd Talen              1973 Sprint              
  261 Sander Flier              1972 Sprint              
  264 Jeroen Stoop              1970 Flakkee             
  266 Rob Broere                1986 's-Hertogenbosch    
  267 Benny Poppe               1985 Etten-Leur          
  268 Edwin van der Pennen      1971 Tilburg             
  269 Alistair Henkelman        1989 Dussen              
  270 Jeroen Maas               1982 Sprint              
  271 Bas Primo                 1969 Teteringen          
  273 Tyler manchester          1989 Amsterdam           
  274 Joep van Nassau           1989 Amsterdam           
  277 Klaas de Vries            1963 Zoetermeer          
  278 Rudy Romme                1977 No-Limits           
  279 Paul Hitzerd              1972 Dordrecht           
  280 Jan-Willem van der Meere  1967 Breda               
  281 René Manchester           1987 Amsterdam           
  282 Gerard Mouw               1949 Scorpio             
  285 Martijn van Wagtendonk    1972 Teteringen          
  286 William van Balkom        1972 Breda               
  287 Sander Clevers            1990 Amsterdam           
  288 Peter haerens             1978 Breda               
  290 Rene kant                 1967 Rijswijk Nb         
  291 Rien van Vossen           1959 Spado               
  292 Bart Husslage             1980 Ulvenhout           
  293 Kristof Alen              1977 Hoogstraten/ Belgie 
  297 Peter Joosten             1959 Breda               
  298 Richard Hendriks          1973 Krimpen aan de Lek  
  299 Marc Delgijer             1960 Prinsenbeek         
  301 Leon t Hooft              1970 Breda               
  302 Bjørn van der Heijden     1976 Breda               
  303 Mario Kramer              1984 Breda               
  304 Arik Burghout             1987 Meeuwen             
  305 Vincent Eken              1978 Etten-Leur          
  306 Robert Stallmann          1970 Breda               
  308 Sven Milo                 1968 Bever (BEL)         
  310 Anthony O'Reilly          1971 Sprint              
  311 Crist Hendriks            1967 Tilburg Road Runners
  314 Rob van Rijmenam          1962 Sprint              
  315 Tim Peeters               1976 Leuven (BEL)        
  316 Joeri Januarius           1983 Berchem (BEL)       
  317 Bram van Engelen          1991 Breda               
  318 Erwin Willems             1980 Haarlem             
  320 Martijn van den Bosch     1963 Sprint              
  321 Colin Touw                1977 Spado               
  322 Jurian Glas               1980 Amsterdam           
  323 John Snijders             1955 Terheijden          
  324 Hans van Klaveren         1964 Energie             
  325 Maarten Aangenendt        1975 Breda               
  326 Jean-Antoin vd Rijzen     1970 Spado               
  327 Michiel Rombouts          1983 Breda               
  328 Martin Kievits            1972 Delta Sport         
  329 Maurice Janssens          1964 AVO 1983            
  331 George Hahn               1970 Delta Sport         
  332 John Godschalk            1972 Made                
  333 Marijn Huibregtsen        1986 Westkapelle         
  334 Joost van Prooyen         1987 Made                
  335 Marijn Grootjans          1989 Westkapelle         
  336 Manolis Geldermans        1972 Vlierden            
  337 Pedro Reis                1980 Eindhoven           
  338 Frans van den Bemd        1955 Prinsenbeek         
  339 Mark Visser               1970 Breda               
  340 Roland Robinson           1962 Helmond             
  341 Vincent Mombers           1990 Breda               
  342 Bob van Gaans             1980 AVO 1983            
  343 Patrick v Schilt          1972 Spado               
  344 Elias Corneillie          1988 Gent (BEL)          
  345 Corné van Helteren        1972 Cifla               
  346 Arnold de Krom            1966 Spado               
  347 Patrick Schuerman         1957 Tilburg             
  348 Ruerd Nauta               1978 Sprint              

      VROUW, CANI FUN                                    
  760 Jetty Roos                1988 Klaaswaal           
  761 Susanne Wansink           1981 Zeewolde            

      VROUW, CANI KORT                                   
  690 Cindy Velgersdijk         1976 Simonshaven         
  691 Tamara Buschgens          1979 Papendrecht         
  692 Vera Bevaart              1985 Zuidland            
  693 Bianca van Ingen          1971 Breda               
  695 Lynn Pieters              1990 Dordrecht           
  696 Vera Nugteren             1970 Hazerswoude-Dorp    
  697 Angelique Lagerwerf       1990 Zevenbergen         
  698 Joyce Dijkhuizen          1964 Chaam               
  699 Maria van der Velde       1993 Ridderkerk          
  700 Bianca Boumans de Jong    1978 Ridderkerk          

      MAN, CANI KORT                                     
  694 Daniel v merrienboer      1976 Tilburg             

      VROUW, TRAIL 12KM                                  
    1 Annemarie vd Wijngaard    1964 Breda               
    2 Sab Hendriks              1992 Breda               
    3 Lindsey van der Neut      1990 Breda               
    5 Myrna Nierop              1988 Breda               
    6 Christel Heeregrave       1975 Breda               
    7 Wendy Brugman             1974 Klein Zundert       
    8 Noralie Weusthuis         1993 Breda               
    9 Mariëlle van Mierlo       1975 Breda               
   12 Joyce tuijthoff           1982 Rotterdam           
   13 Marian Putter             1970 Energie             
   14 Wil Vos                   1954 Energie             
   16 Sarah brock               1984 Breda               
   18 Marieke van Rossem        1994 Breda               
   19 Jiske van Geijtenbeek     1994 Breda               
   20 Suus schagen              1995 Breda               
   21 Arantxa Alfaro Barea      1989 Breda               
   22 Emma Kanters              1998 Breda               
   23 Merel van der Zalm        1989 Breda               
   26 Hiske Welman              1981 Steenbergen Nb      
   27 Debby Iriks               1981 Steenbergen Nb      
   30 Leonie Commandeur         1986 Breda               
   32 Corine Rotteveel          1972 De Spartaan         
   33 Sigri van de Griendt      1997 Breda               
   34 Marre van Poppel          1991 Breda               
   35 Maxime in het Veld        1989 Breda               
   37 Lotte giele               1998 Wilhelminadorp      
   38 Machteld Muller           1975 Breda               
   40 Eveline Duimelaar         1984 Hoogstraten (BEL)   
   41 Kristel Buijs             1981 THOR                
   43 Yara van Pul              1997 Breda               
   44 Sabine van Wermeskerken   1973 Breda               
   47 Rosalie van Dongen        1986 Zwijndrecht         
   48 Geranne Jiskoot           1984 PAC                 
   51 Sarah Peek                1994 Oosterhout Nb       
   54 Deborah Kant              1987 Woudrichem          
   55 Marloes Enk               1964 Spado               
   56 Jaschenka Nuijten         1974 Spado               
   59 Henrieke van Herwijnen    1987 Almkerk             
   60 Syl Jukic                 1975 Breda               
   62 Marlies Snels             1976 Eindhoven Atletiek  
   66 Annie de Pauw             1955 DAK                 
   69 José van der Vliet        1983 Vuren               
   70 Mirjam Gelens             1969 Teteringen          
   71 Els Machielsen            1956 Breda               
   73 Wendy Cieters             1973 Sprint              
   74 Suzette Crucq             1961 Breda               
   75 Annelies Holthuis         1980 Sprint              
   78 Roos Spekman Nussy        1987 Roosendaal          
   82 Illja van Rijswijk        1993 Veghel              
   83 Carina Visser             1961 Klaaswaal           
   86 Rinske van Holthuijsen    1974 Sprint              
   90 Barbara Vigelius          1979 Breda               
   94 Esther Villanueva         1968 Geertruidenberg     
   97 Sylvia Hoenderkamp        1960 Maassluis           
   98 Natalie van Rooij         1981 Oosterhout Nb       
   99 Cindy de Bok              1974 Geertruidenberg     
  103 Sarah Leuven              1979 Roosendaal          
  110 Esther Buurman            1976 Krimpen aan de Lek  
  111 Inge Goijaarts            1979 Breda               
  117 Inge Otten                1967 Sprint              
  120 Lisa van Nimwegen         1994 Nijmegen            
  126 Annabe van der Ree        1994 Nijmegen            
  128 Melissa Eestermans        1971 Moerdijk            
  130 Jerica Langenberg         1972 Sprint              
  136 Suzan Bezemer             1970 Oud-Beijerland      
  139 Kim Vergauwen             1980 Minderhout Belgie   
  142 Janaica Desmet            1990 Menen (BEL)         
  145 Sophie van olphen         1985 Breda               
  146 Irma drent                1972 Sprint              
  148 Myrthe Heijstek           1996 Breda               
  152 Kyrlian Kailuhu           1990 Breda               
  157 Sylvia Smilde                                      
  159 Claire Schouten           1978 Breda               
  162 Marga Piederiet           1963 Raamsdonk           
  163 Sabine van de Reijt       1981 Sprint              
  167 Anita Paludanus           1968 Sprint              
  174 Karolien Koolhof          1986 Breda               
  175 Annemieke van Dongen      1983 Breda               
  176 Erica Geerts              1972 Bavel               
  179 Loes Abrahams             1990 Hilvarenbeek        
  183 Cherisse theves           1994 Oosterhout Nb       

      MAN, TRAIL 12KM                                    
    4 Tim Peijnenburg           1988 Leeuwarden          
   10 Pascal van Dam            1982 Rotterdam           
   11 Pieter Lever              1981 Sprint              
   15 Wim Korving               1973 VAV                 
   17 Casper Hengst             1969 Bavel               
   24 Marko Pralica             1983 Dordrecht           
   25 Nick van Loon             1966 Tilburg             
   28 Ruud Verhoeve             1970 Breda               
   29 Rob Scholtens             1971 Tilburg             
   31 Marc Raas                 1984 Breda               
   36 Robert fraenk             1981 Breda               
   39 Wijnand Klein             1975 Krabbendijke        
   42 Peter van der Windt       1982 Rotterdam           
   45 Arnoud Stolk              1986 Dordrecht           
   46 Stefan van Dongen         1986 Dordrecht           
   49 Marcel Gerrits            1970 Gilze               
   50 Lars van der Vorst        1979 Breda               
   52 Gerard Gerrits            1969 Gilze               
   53 Michiel Kalma             1989 Breda               
   57 Martijn Nuijten           1972 Halsteren           
   58 Peter Tuijtelaars         1989 Breda               
   61 Johan Kramer              1954 Oosterhout Nb       
   63 Stijn den Hartog          1978 Breda               
   64 Laurens Groeneveld        1980 Breda               
   65 Charly Nelemans           1981 Sprint              
   67 Leo Jasperse              1971 Ulvenhout           
   68 Kenneth Oppermans         1979 Breda               
   72 Geert van Kuijk           1989 Loon op Zand        
   76 Bart van dongen           1982 Zwijndrecht         
   77 Patrick van Erp           1966 Breda               
   79 Bart de Ruijter           1980 Breda               
   80 Lars Derde                1971 Breda               
   81 Paul Mol                  1977 Etten-Leur          
   84 Danny Duimel              1986 Dordrecht           
   85 Martijn Schrover          1983 Waalwijk            
   87 Peter Hekker              1951 Sprint              
   88 Robert van der Linden     1979 Waalwijk            
   89 Bram Postma               1984 Geertruidenberg     
   91 Joost Lubberman           1978 Breda               
   92 Ferry holierhoek          1978 Breda               
   93 Patrick Vaes              1978 Rotterdam           
   95 Marcel Koeton             1979 Berkel-Enschot      
   96 John Hagers               1970 RRZ                 
  100 Luciano Sankovic          1973 Hoogvliet Rotterdam 
  101 William Bouwens           1986 Breda               
  102 De Jonge                  1974 Breda               
  104 Ronald Leunisse           1971 Breda               
  105 Marcel Tjemmes            1966 Breda               
  106 Hugo van der Horst        1967 Loopgroep PK        
  107 Arthur van den Aarssen    1970 Nijmegen            
  108 Bas Jacobs                1986 Breda               
  109 Bram van den Broek        1985 Breda               
  112 Christian Goijaarts       1977 Breda               
  113 Herman Rolfers            1969 Breda               
  114 Joost rennen              1981 Breda               
  115 Sander van Ooijen         1981 Terheijden          
  116 Timo Schuurbiers          1974 Breda               
  118 Dave Mans                 1986 Nederweert          
  119 Rik Maas                  1986 Weert               
  121 Pieter Pulleman           1966 Breda               
  122 Joop Plukkel              1952 Breda               
  123 Edwin Tieman              1979 Capelle aan den IJss
  124 Stefan Hoohenkerk         1970 Huizen              
  125 Johan Verhagen            1978 Fortuna '67         
  127 Jan Eestermans            1964 Moerdijk            
  129 Rene de vries             1974 Breda               
  131 Dylan Pas                 1985 Breda               
  132 John Kanters              1964 Moerdijk            
  133 Victor Bakker             1966 Breda               
  134 Marc Goossens             1970 Breda               
  135 Jeroen Hansler            1971 Spirit Oud Beijerlan
  137 Wilco de zeeuw            1976 Breda               
  138 Titus Korving             1949 Sprint              
  140 Jorn van Bergen           1991 Meer (BEL)          
  141 Sammy Schotte             1983 Menen (BEL)         
  143 Cees van den Broek        1948 Breda               
  144 Heindirk de Laat          1967 Eindhoven           
  147 Erwin Meijer              1984 Phanos              
  149 Steven Heijstek           1971 Oosterhout Nb       
  150 Wilbert Timermann         1969 Roosendaal          
  151 Joris Rovers              1975 Breda               
  153 Larry rombouts            1978 Prinsenbeek         
  154 Manuel Fernandez          1974 Breda               
  155 Jeroen Thoolen                                     
  156 Martijn van Hoof                                   
  158 Philip Lomans                                      
  160 Kristof Alen              1977 Hoogstraten (BEL)   
  161 Mark Visser               1964 Raamsdonk           
  164 Bas van Rijswijk          1964 Groene Ster         
  165 Don Guikink               1972 Sprint              
  166 Erwin Suijker             1976 Breda               
  168 Rob Franken Mastboscr     1966 Tilburg             
  169 Eric van der wal          1970 Oosterhout Nb       
  170 Martijn de Craen          1985 Prinsenbeek         
  171 Arné van den Elshout      1988 Den Hout Nb         
  172 Peter Rockx               1964 Klein Zundert       
  173 Mark wolbers              1969 Sprint              
  177 Stephan Campos            1984 Sprint              
  178 Robert Bernaards          1964 Hercules            
  180 Albert Skibinski          1978 Breda               
  181 Tom Michielsen            1987 Gloria              
  182 Gerd Martens              1979 Hoogstraten (BEL)   

Zondag

Om het ophalen van de startnummers soepel te laten verlopen vragen we alle deelnemers hun startnummer, in de onderstaande lijst, op te zoeken en mee te nemen.

Deelnemerslijst Zondag

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
 ----- ------------------------- ---- --------------------
      VROUW, FAMILIECROSS                                
  801 Nina Konings              1976 Breda               
  804 Myrthe Belt               2008 Sprint              
  806 Noor van Noordennen       2010 Zevenbergen         
  808 Rifka Goossens            2012 Breda               
  810 Noa Grootenboer           2008 Fortius             
  812 Lara Kleysen              2009 Sprint              
  814 Natali Vermeulen          1972 Sprint              
  815 Julie Vermeulen           2011 Sprint              

      MAN, FAMILIECROSS                                  
  800 Ben Konings               2010 Breda               
  802 Moos Jansen               2010 Breda               
  803 Stijn Belt                1972 Sprint              
  805 Sid Konings               2009 Roosendaal          
  807 Teun van Noordennen       2012 Zevenbergen         
  809 Marc Goossens             1970 Breda               
  811 Leon Wever                1954 Breda               
  813 Milan van rij             2010 Sprint              
  816 Dries Vermeulen           2007 Sprint              

      MPUPM, MINI PUP M+J                                
 8040 Zarah Versluis            2010 Taxandria Atletiek  
 8047 Tula Hermus               2010 Fortius             

      JPUPM, MINI PUP M+J                                
 6002 Thom Pelkmans             2010 Sprint              
 6003 David Kok                 2010 Sprint              
 6005 Teun Husslage             2010 Sprint              
 6007 Jari Goudena              2010 Clytoneus           
 6011 Riemer van Son            2010 Scorpio             
 6014 Jonas den Heijer          2010 Sprint              

      MPUPC, PUP C M+J                                   
 8041 Fara Dap                  2009 Sprint              
 8042 Janna Kappen              2009 Sprint              
 8043 Loïs Martens              2009 Sprint              
 8044 Dilara güngör             2009 Sprint              
 8045 Jet Knook                 2009 Sprint              
 8046 Anouk Rutjes              2009 Atledo              
 8048 Nova van der Schoot       2009 Tilburg Road Runners
 8049 Katja Houtepen            2009 Sprint              
 8050 Marit Peschke             2009 Prinsenbeek         
 8051 Bo Versteegh              2009 Sprint              
 8052 Floor van Dongen          2009 DJA                 
 8053 Jip de Wijs               2009 Sprint              
 8054 Nore Stroober             2009 Sprint              
 8055 Sofie Buijs               2009 Sprint              

      JPUPC, PUP C M+J                                   
 6000 Scott Romijn              2009 Prins Hendrik       
 6001 Lukas Kegler              2009 Sprint              
 6004 Bram van Wagtendonk       2009 Sprint              
 6006 Koen van Gestel           2009 DAK                 
 6008 Tijn Loderus              2009 Sprint              
 6009 Fenn Oerlemans            2009 Atledo              
 6010 Mats van Nunen            2009 Sprint              
 6012 Florian van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
 6013 Thijmen van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
 6015 Vigo Schillemans          2009 Breda               
 6016 Zeb Tesselaar             2009 Hera                
 6017 Finn Hoek                 2009 Scorpio             
 6018 Vincent de Clerck         2009 Sprint              

      VROUW, SPECIALS KORT                               
  200 Imogen Frerejean          2003 Sprint              
  201 Inez Doets                2005 Sprint              
  202 Cynthia Riel              1999 Sprint              
  203 Melissa van Gils          1997 Sprint              
  204 Margriet Jacobs           1992 Sprint              
  209 Eline van der Westen      1993 Scorpio             

      MAN, SPECIALS KORT                                 
  205 Jordan Beute              2003 Sprint              
  206 Lucas Voerman             2000 Sprint              
  207 Timo Helmhout             2002 Sprint              
  208 Mathieu Viellevoye        2002 Sprint              
  210 Bobby van der Sluis       1988 Scorpio             
  211 Marcel Rockland           1992 Scorpio             

      MPUPB, PUP B M+J                                   
 8070 Emma van Kan              2008 Sprint              
 8071 Lott de Grave             2008 Spado               
 8072 Iselle Versluis           2008 Taxandria Atletiek  
 8073 Eva den Boer              2008 Atledo              
 8074 Puck van Gils             2008 Sprint              
 8075 Anouk Langstraat          2008 ATH                 
 8076 Anne Heijnen              2008 Sprint              
 8077 Nienke Mol                2008 Sprint              
 8078 Isa verkoeijen            2008 Sprint              
 8079 Rosalie ten Bruggencate   2008 Hera                

      JPUPB, PUP B M+J                                   
 6040 Ruben van Roosmalen       2008 Fortius             
 6041 Yerne Biesterveld         2008 Fortius             
 6042 Ot Jansen                 2008 Sprint              
 6043 Bjorn Andeweg             2008 Sprint              
 6044 Lucas Rutjes              2008 Atledo              
 6045 Thomas Klunder            2008 Sprint              
 6046 Jur van der Heijden       2008 Sprint              
 6047 Jamie de Visser           2008 Energie             
 6048 Twan Goudena              2008 Clytoneus           
 6049 Nathan Kant               2008 Scorpio             
 6050 Ewart van Son             2008 Scorpio             
 6051 Loek Graafmans            2008 Spiridon            
 6052 Jelle Kreeft              2008 Spiridon            
 6053 Tijmen Rotte              2008 Sprint              
 6054 Luuk Bosveld              2008 Fortius             
 6055 Tijn Janssens             2008 Sprint              

      MPUPA, M PUP A                                     
 8120 Pippa Chadwick            2007 AV '40              
 8121 Evie de Roos              2007 Fit                 
 8122 Yzara van der Born        2006 AAV '36             
 8123 Novi Hermus               2007 Fortius             
 8124 Ylva den Heijer           2006 Sprint              
 8125 Lotte Aerts               2007 Generaal Michaelis  
 8126 Nina Groffen              2006 Sprint              
 8127 Jana nagtegaal            2006 AAV '36             
 8128 Jade Bosman               2007 Energie             
 8129 Roza Willemen             2007 Sprint              
 8130 Emma Vreijling            2006 AAV '36             
 8131 Elien SMits               2007 DAK                 
 8132 Eva Maessen               2007 Sprint              
 8133 Sam Hofmans               2007 Sprint              
 8134 Yara karelse              2006 AV '56              
 8135 Yara van der Heijden      2006 Sprint              
 8136 Fenna Peschke             2007 Prinsenbeek         
 8137 Lila van Nieuwkoop        2006 Energie             
 8138 Emma van der Pas          2007 Sprint              
 8139 Juul Lammers              2006 Sprint              
 8140 Lotte Griep               2006 Scorpio             
 8141 Quinte Roodhuyzen         2006 Sprint              
 8142 Dane van Mansum           2006 Sprint              
 8143 Jill Paulus               2007 Atledo              
 8144 Anna van Langevelde       2006 Sprint              
 8145 Fenna Winkel              2007 Sprint              
 8146 Renée Kramer              2007 Atledo              
 8147 Sophie Eikendal           2007 Atverni             
 8148 Stella Stroober           2006 Sprint              
 8149 Juul de Reijdt            2006 Sprint              
 8150 Lissy Bezems              2007 Sprint              
 8151 Roos van der Gracht       2006 Sprint              
 8152 Laure van Nunen           2007 Sprint              
 8153 Sarah Buijs               2006 Sprint              
 8154 Veerle uilhoorn           2006 Fortius             

      VROUW, SPECIALS LANG                               
  231 Femke Bongers             1997 Sprint              
  233 Minke Geraerts            1979 Sprint              
  235 Carlijn Geschiere         1994 Sprint              
  238 Sira Lambregts            1990 Sprint              

      MAN, SPECIALS LANG                                 
  230 Lars van Ravenstein       1994 ACW '66             
  232 Jasper Mol                2002 Sprint              
  234 Sander Graumans           2000 Sprint              
  236 Lars van Leeuwen          2001 Sprint              
  237 Sven van den Hout         1990 Sprint              
  239 Stan Dielemans            1988 Sprint              
  240 Ronnie Tiggelman          1987 Sprint              
  241 Sjoerd van den Hengel     1995 Scorpio             
  242 Martijn Willemsen         2001 Sprint              
  243 Jordy van Wingerden       1998 Sprint              

      JPUPA, J. PUP A                                    
 6100 Pelle Verschure           2007 ACW '66             
 6101 Thomas van Roosmalen      2006 Fortius             
 6102 Jules van Kan             2006 Sprint              
 6103 Thijs Nuijten             2007 ACW '66             
 6104 Leif Jaspers              2006 PAC                 
 6105 Kilan Goddijn             2007 Sprint              
 6106 Thijmen Kegler            2007 Sprint              
 6107 Dirk Lorkeers             2007 Sprint              
 6108 Quinten de vos            2007 PAC                 
 6109 Finn van Ek               2006 Hellas              
 6110 Luuk Pelkmans             2006 Sprint              
 6111 Gijs Schoenmakers         2006 Taxandria Atletiek  
 6112 Lukas Kok                 2007 Sprint              
 6113 Timo Straathof            2006 Atverni             
 6114 Joris Baalmans            2006 Atledo              
 6115 Merlijn Pellis            2007 Sprint              
 6116 Mète van der Schoot       2006 Tilburg Road Runners
 6117 Bas Guikink               2007 Sprint              
 6118 Bram van Dongen           2007 DJA                 
 6119 Stan van Gestel           2007 DAK                 
 6120 Jesse Boomaars            2006 Sprint              
 6121 William van Triest        2007 Clytoneus           
 6122 Jessy van der Heijden     2006 PAC                 
 6123 Matthijs Koek             2006 ACW '66             
 6124 Martijn Schulte           2006 Scorpio             
 6125 Dario Ehrismann           2007 Scorpio             
 6126 Jasper Buschman           2007 Scorpio             
 6127 Stijn Maarschalk          2006 Scorpio             
 6128 Joran Kant                2006 Scorpio             
 6129 Giel huijsmans            2006 Sprint              
 6130 Huub Kuyvenhoven          2007 Sprint              
 6131 Joep Snijers              2007 Sprint              
 6132 Ipe Verbrugge             2006 AV '56              
 6133 David van Laerhoven       2006 Taxandria Atletiek  
 6134 Maikel Potkamp            2006 De Grenslaupers     
 6135 Aiden Dictus              2007 DJA                 
 6136 Rick Schipper             2006 PAC                 
 6137 Jochem van Slingerland    2006 PAC                 
 6138 Merijn van der Veek       2007 ACW '66             
 6139 Bas Aangenendt            2006 Sprint              
 6140 Yair Herz                 2006 Sprint              
 6141 Lars Bloemers             2007 Sprint              
 6142 Tijl van Kasteren         2006 Sprint              
 6143 Michiel Fuite             2007 Tilburg Road Runners
 6144 Sjoerd Bastiaans          2007 Sprint              
 6145 Julian de Prieëlle        2007 Sprint              
 6146 Aiden Schenk              2007 PAC                 

      MJUND, M. JUN D                                    
 5530 Anouk Andeweg             2005 Spiridon            
 5531 Kira Prooi                2004 Energie             
 5532 Hebe Chadwick             2005 AV '40              
 5533 Jessica Sluiter           2005 Prins Hendrik       
 5534 Rosa Buijs                2005 PAC                 
 5535 Bo Spoor                  2004 ATH                 
 5536 Selina Franken            2005 AV Zeewolde         
 5537 Lotte van Ham             2005 Sprint              
 5538 Tess van Randtwijk        2004 AV '34              
 5539 Amber Bosman              2004 Energie             
 5540 Femke Gijzen              2005 Sprint              
 5541 Merel Veltman             2005 Almere '81          
 5542 Bridget Konings           2004 Ciko '66            
 5543 Silkie Graafmans          2005 Spiridon            
 5544 Aimee Rynart              2005 Sprint              
 5545 Tessa Schets              2004 AV '56              
 5546 Nine Fransen              2004 Sprint              
 5547 Britt de Leeuw            2005 Sprint              
 5548 Lois Drent                2005 Sprint              
 5549 Tischa Braum              2005 Nijmegen            
 5550 Dana de Bruin             2004 Sprint              
 5551 Mare Frauenfelder         2004 Cifla               
 5552 Tischa Braum              2005 Nijmegen Atletiek   
 5553 Tess Goessens             2004 Caesar              
 5554 Mikki Lips                2004 Sprint              
 5555 Anniek van Triest         2005 Clytoneus           
 5556 Froukje Mons              2005 Energie             
 5557 Marit Griep               2004 Scorpio             
 5558 Nynke van der Geest       2005 Energie             
 5559 Pip Huijsmans             2004 Sprint              
 5560 Isabel van Noordenne      2004 Energie             
 5561 Gonda Boer                2005 Energie             
 5562 Bijou Leto                2004 Sprint              
 5563 Sativa Wenker             2004 Ciko '66            
 5564 Nienke Blom               2005 Sprint              
 5565 Pauline Bezems            2004 Sprint              
 5566 Laureen Dudink            2005 Spado               
 5567 Renske Bloemers           2004 Sprint              
 5568 Suze de Vries             2004 Horror              
 5569 Merel van der Gracht      2004 Sprint              
 5570 Femke Yska                2005 Horror              

      JJUND, J. JUN D                                    
 6510 Pieter Fallaux            2004 Energie             
 6511 Jake Romijn               2005 Prins Hendrik       
 6512 Steyn Potuit              2004 Energie             
 6513 Jim van Emmerik           2004 Cialfo              
 6514 Sam van Emmerik           2004 Cialfo              
 6515 Koen diepen               2005 Prins Hendrik       
 6516 Michon Goddijn            2004 Sprint              
 6517 Mich Sweep                2005 GAC Hilversum       
 6518 Mark Smolders             2004 Sprint              
 6519 Lans Timmermans           2005 Prins Hendrik       
 6520 Tim Pelkmans              2004 Sprint              
 6521 Leroy Oostman             2004 Groningen Atletiek  
 6522 Max de Kruijf             2005 Prins Hendrik       
 6523 Luc de Kruijf             2005 Prins Hendrik       
 6524 Tim Schüssel              2004 Nijmegen Atletiek   
 6525 Pepijn Roels              2004 Sprint              
 6526 Guus Guikink              2004 Sprint              
 6527 Jimmy Marcera             2005 Sprint              
 6528 Bas Noordhoek             2005 Atverni             
 6529 Sam Van der Werf          2005 Horror              
 6530 Niek Nijman               2004 AV Rijssen          
 6531 Justin Van Dooren         2004 Sparta              
 6532 Niels Laros               2005 Scorpio             
 6533 Roan van Vessem           2005 Scorpio             
 6534 Julius Geleijns           2004 Scorpio             
 6535 Sverre Handor             2005 Sprint              
 6536 Joost Winkel              2004 Sprint              
 6537 Bengt Kramer              2004 Atledo              
 6538 Jelle Kluwen              2005 Attila              
 6539 Krijn Stroober            2004 Sprint              
 6540 Kwinten Rotte             2005 Sprint              
 6541 Izzy Vissers              2005 Sprint              
 6542 Freek Bosveld             2005 Fortius             
 6543 Thijs ten Bruggencate     2005 Hera                
 6544 Sebastiaan Martinot       2004 De Langstraat       
 6545 Tom Couwenbergh           2005 Sprint              
 6546 Gijs Fuite                2004 Attila              
 6547 Tobias de Prieëlle        2005 Sprint              
 6548 Sam Janssens              2005 Sprint              
 6549 Stef van Nunen            2005 Sprint              

      MJUNC, M. JUN C                                    
 5000 Demi van Mourik           2003 PAC                 
 5001 Manjorie Janssen          2002 Cifla               
 5002 Anna Hightower            2002 Ciko '66            
 5003 Marta Moreno              2002 Leiden Atletiek     
 5004 Desi van Emmerik          2002 Cialfo              
 5005 Shannon Huitema           2002 Horror              
 5006 Sanne diepen              2002 Prins Hendrik       
 5007 Dominique Geerdink        2002 Cifla               
 5008 Anne Knijnenburg          2002 Oss '78             
 5009 Emmy van den Berg         2002 Prins Hendrik       
 5010 Gwen Feenstra             2002 Hera                
 5011 Tamar Veltman             2003 Almere '81          
 5012 Lotte van Lieshout        2003 Energie             
 5013 Sarah Peerik              2002 Hanzesport          
 5014 Meike Verdaasdonk         2002 Spado               
 5015 Lotte de Visser           2002 Energie             
 5016 Parel van Nieuwkoop       2003 Energie             
 5017 Judith Haarsma            2003 PAC                 
 5018 Maaike Bukman             2002 PAC                 
 5019 Veerle van Son            2003 Scorpio             
 5020 Anna Eikendal             2002 Atverni             
 5021 Jeske van de Laar         2002 Attila              
 5022 Daan de Reijdt            2003 Sprint              
 5023 Linsy Heestermans         2003 Sprint              
 5024 Vélien Keus               2003 Sprint              
 5025 Britta Driessen           2003 Sprint              
 5026 Jetske Mooldijk           2002 PAC                 
 5027 Willemijn Fuite           2002 Attila              
 5028 Britt Marijnissen         2002 Sprint              
 5029 Kiira kans                2002 PAC                 
 5030 Marene Scholtens          2002 Lionitas            
 5031 Marit Uilhoorn            2002 Fortius             

      JJUNC, J. JUN C                                    
 7000 Jamie Verhagen            2002 Groningen Atletiek  
 7001 Jack Abernethy            2002 Eindhoven Atletiek  
 7002 Pablo Velt                2002 Atverni             
 7003 Florian Kramer            2002 Pallas '67          
 7004 Olaf Jan Bosscher         2002 AV Heerenveen       
 7005 Stef Kapteijn             2002 AV '56              
 7006 Teun ter Haar             2003 Nijmegen Atletiek   
 7007 Sjoerd Gijzen             2002 Sprint              
 7008 Jesse Fokkenrood          2002 Atverni             
 7009 Wouter Schets             2002 AV '56              
 7010 Ids van Korven            2003 Eindhoven Atletiek  
 7011 Luca van Diepen           2003 Hylas               
 7012 Ernson van den Bos        2003 THOR                
 7013 Jasper van Laarhoven      2002 ACW '66             
 7014 Niels Bosma               2002 Taxandria Atletiek  
 7015 Viggo Parol               2002 Atverni             
 7016 Friso Lyppens             2002 Haag Atletiek       
 7017 Hakim Riadi               2002 SISU                
 7018 Ditchano Suijkerbuijk     2003 THOR                
 7019 Tjebbe Hemler             2003 PAC                 
 7020 Matthijs Roos             2002 AV '56              
 7021 Anton van Triest          2003 Clytoneus           
 7022 Rick van Riel             2002 Attila              
 7023 Lars Laros                2002 Scorpio             
 7024 Tom Gjaltema              2003 Energie             
 7025 Daniel Van Noordenne      2002 Energie             
 7026 Danick Imholz             2003 Energie             
 7027 Mees Verbrugge            2002 AV '56              
 7028 Ewoud Boer                2003 Energie             
 7029 Sem van Campen            2003 Sprint              
 7030 Gianni Brunken            2003 Sprint              
 7031 Tijn Blom                 2002 Sprint              
 7032 Luuk Verbaandert          2002 Eindhoven Atletiek  
 7033 Fabio Dudink              2003 Spado               
 7034 Jeff Tesselaar            2003 Hera                
 7035 Gijs de Haan              2003 PAC                 
 7036 Jing Oldhoff              2002 Lionitas            

      MJUNB, M. JUN B                                    
 5280 Lydia van Dijk            2000 KAV Holland         
 5281 Marije Hijman             2000 PAC                 
 5282 Anouk van Gils            2000 Spado               
 5283 Ynte Biemans              2000 Atverni             
 5284 Sterre Kerstens           2001 THOR                
 5285 Anne van Heeckeren        2000 Venloop Running Team
 5286 Elsa Rijpstra             2001 Lionitas            
 5287 Lotte Bakx                2000 THOR                
 5288 Lonne Mallens             2001 Sprint              
 5289 Sam Lips                  2000 Loopvereniging TOF  
 5290 Lotte Veldhoen            2001 Energie             
 5291 Fenne Janssen             2001 Venloop Running Team
 5292 Madelief Kok              2000 Triathlon           
 5293 Roos van Elk              2000 Leiden Atletiek     
 5294 Evelien Kuiper            2000 Groningen Atletiek  
 5295 Bregje Sloot              2000 De Liemers          
 5296 Amber Noordermeer         2000 Energie             
 5297 Anne Geijtenbeek          2001 U-Track             

      JJUNB, J. JUN B                                    
 7060 Tim Verbaandert           2000 Eindhoven Atletiek  
 7061 Hugo Jan Bosscher         2000 AV Heerenveen       
 7062 Jort Benz                 2001 Energie             
 7063 Nial van der Steeg        2000 Atverni             
 7064 Wybe Sesink               2001 AV Wijchen          
 7065 Loek Gijzen               2000 Sprint              
 7066 Marlon van Zijl           2001 Energie             
 7067 Najib Ali Hassan          2001 PAC                 
 7068 Norbert Weijenberg        2001 Spado               
 7069 Jelle de Roon             2000 Atledo              
 7070 Jason Smits               2001 ACW '66             
 7071 Zeb Beelen                2000 De Spartaan         
 7072 Ian de Juncker            2001 Attila              
 7073 Lars Schellekens          2001 Attila              
 7074 Satn de Deugd             2001 Spado               
 7075 Cas Kopmels               2000 Leiden Atletiek     
 7076 Tom Fobbe                 2001 PAC                 
 7077 Bezuayehu Petersen        2001 AV '56              
 7078 Jasper van Eijmeren       2000 Loopvereniging TOF  
 7079 Juan Lochten Bastiaansen  2001 Loopvereniging TOF  
 7080 Maarten van Gils          2001 Sprint              
 7081 Cas van Kaauwen           2001 Cifla               
 7082 Ibrahim abdi Ali          2001 Hanzesport          
 7083 Jarreau Suijkerbuijk      2001 THOR                
 7084 Stan Schipperen           2001 Scorpio             
 7085 Pepijn bartels            2001 Cifla               
 7086 Pim Bakker                2001 AV Rijssen          
 7087 Sander van Elk            2001 Leiden Atletiek     
 7088 Haico Boer                2001 Energie             
 7089 Illian Martens            2000 Cifla               
 7090 Jan Oldhoff               2000 Lionitas            
 7091 Arne van der Linde        2001 PAC                 
 7092 Kelvin Baartwijk          2000 Almere '81          
 7093 Finn van den IJssel       2001 Spirit Lelystad     
 7094 Benjamin Schurink         2000 Cifla               
 7095 Jaïr van Winkel           2000 Atledo              

      MJUNA, M JUN A                                     
 6360 Merel van der Marel       1999 Haarlemmermeer      
 6361 Ellen van der kolk        1998 TION                
 6362 Sanne van Gils            1998 Spado               
 6363 Irene Bijman              1999 Isala '96           
 6364 Emmie Weekers             1999 AV Weert            
 6365 Ashley Melcherts          1998 Energie             
 6366 Lotte van der Pol         1999 Cifla               
 6367 Pippa Hofman              1999 Leiden Atletiek     
 6368 Jasmijn Lau               1999 Ciko '66            
 6369 Justine Tinck             1999 Sint-Niklaas (BEL)  
 6370 Jasmijn Bakker            1999 Triathlon           
 6371 Ijke Mourits              1999 KAV Holland         
 6372 Iris van Dalen            1998 Tilburg Road Runners
 6373 Kristel van den Berg      1998 Energie             
 6374 Diane van Es              1999 PAC                 
 6375 Sophie Dielissen          1999 Venloop Running Team
 6376 Hanna Kloek               1999 Sprint              

      JJUNA, J. JUN A                                    
 8000 Luuk Maas                 1999 Tilburg Road Runners
 8001 Maikel Peeman             1999 Flakkee             
 8002 Jeroen van DIjk           1998 AV Heerenveen       
 8003 Auke Prinsen              1998 Sprint              
 8004 Giel van Asten            1998 Atletiek Maastricht 
 8005 Ids biemans               1998 Atverni             
 8006 Troy de Juncker           1999 Attila              
 8007 Jorg Schellekens          1999 Attila              
 8008 Tsjerk Dijksma            1998 AV Heerenveen       
 8009 Robin Honebecke           1998 ATC '75             
 8010 Constant Huiszoon         1998 Triathlon           
 8011 Leon Huiszoon             1999 Triathlon           
 8012 Luc Velzeboer             1998 Almere '81          
 8013 Robin van Riel            1999 Attila              
 8014 Luc Beuckens              1999 NOP                 
 8015 Mark Naaijer              1999 Energie             
 8016 Sjors Visser              1998 THOR                
 8017 Thomas Crul               1998 Breda               
 8018 Koen van Duijnhoven       1998 THOR                
 8019 Peter-Jan de Jong         1998 Horror              
 8020 Thom Reynders             1999 Swift               
 8021 Tom hendrikse             1998 AAC '61             
 8022 Abdi Hassan               1999 Cifla               
 8023 Youri Driessen            1999 Venloop Running Team
 8024 Klaas Douwe Yska          1999 Horror              

      M35, MANNEN MASTERS                                
 3500 Ton Sweep                 1972 GAC Hilversum       
 3501 Greg van Hest             1973 Tilburg Road Runners
 3502 Joël Geurts               1975 Sprint              
 3503 Jean-Pierre Hoeboer       1972 Sprint              
 3504 Marc Rotsaert             1976 De Koplopers        
 3505 Erwin Gulickx             1973 Gloria              
 3506 Eltjo van Mechelen        1977 THOR                
 3507 Evert van Nigtevecht      1981 Sprint              
 3508 Patriek Bruurs            1981 Spiridon            

      M45, MANNEN MASTERS                                
 4500 Marcel de Vette           1971 Spirit Oud Beijerlan
 4501 Koos Verweij              1971 DAK                 
 4502 Huub Maas                 1970 THOR                
 4503 Eduard Linnenbank         1967 Attila              
 4504 Sierd Sikkema             1971 THOR                
 4505 Huub Hieltjes             1965 Sprint              
 4506 Peter Kramer              1964 Atledo              
 4507 Jacques de Groot          1962 Spado               
 4508 Pip Tesselaar             1969 Hera                
 4509 Ronald van der Gracht     1968 Sprint              
 4510 Gijs Kloek                1967 Sprint              
 4511 Piet van Mourik           1963 Delta Sport         

      M55, MANNEN MASTERS                                
 5500 Wout Graafmans            1958 Spiridon            
 5501 Hens Koreman              1956 Atledo              
 5502 Marcel Cools              1957 Sprint              
 5503 Henk Bruijns              1956 Sprint              
 5504 Marc Siebers              1961 avVN                
 5505 Fokke Ypma                1952 Sprint              

      M65, MANNEN MASTERS                                
 6500 Hans van Doorn            1942 Deventer            

      VKORT, VSEN.KORTECROSS                             
  170 Manon Kruiver                                      
  171 Karin Nieuenhuijsen                                
  172 Marije Peters                                      
  173 Julia van Velthoven                                
  174 Britt Ummels                                       
  175 Bo Ummels                                          
  176 Suzanne van Wijck         1992 Leiden Atletiek     
  178 Aniek Aper                1989 Rotterdam Atletiek  
  179 Hester Lingsma            1982 Taxandria Atletiek  
  180 Kerstin van Embden        1988 Emmerisch Duitsland 
  181 Renée Eykens              1996 Kapellen (BEL)      
  183 Sara van Grunsven         1997 Tilburg Road Runners
  184 Randy van der velden      1984 Waspik              
  185 Lindsey Faken             1992 Energie             
  187 Anouk Prop                1997 Spado               
  188 Lieke Marijnen            1993 Rotterdam Atletiek  
  189 Corinde van Es            1997 PAC                 
  190 Karlijn van Es            1995 PAC                 
  191 Tatjana Cernochova        1976 Hellas              
  192 Ilona van der Giessen     1996 Rotterdam Atletiek  
  193 Nikki Bagchus             1987 DAK                 
  194 Nisrine Masrhalmi         1996 Energie             
  195 Emma van Mourik           1996 Delta Sport         
  197 Mirjam Winkelmolen        1975 Breda               

      VSEN, VSEN.LANGECROSS                              
   71 Andrea Deelstra           1985 AV Heerenveen       
   72 Marijke de Visser                                  
   73 Jill Holterman                                     
   74 Veerle Bakker             1997 Leiden Atletiek     
   75 Karen van Proeijen             België              
   76 Miriam van Reijien                                 
   77 Josien Scheepers                                   
   78 Charlotte Sijmens         1995 Kapellen (BEL)      
   79 Renee Vranken                                      
   80 Lotte Krause                                       
   81 Marjon van der Wansem                              
   82 Astid Verhoeven                België              
   83 Kim Hittinger                                      
   84 Marlin van Hal                                     
   85 Kirsten Reniers-Don       1976 Sprint              
   88 Veronique van der Hijden  1987 Sprint              
   89 Sylvana van der Hijden    1985 Breda               
   90 Karen Van Proeyen         1984 Hasselt (BEL)       
   91 Laurey van den Berge      1989 Flakkee             
   93 Dyanne Verpaalen          1985 Spiridon            
   94 Nathalie van der Heijden  1973 Rotterdam           
   95 Patricia brooijmans       1979 Sprint              
   96 Esmay van de Laar         1997 Attila              

      V35, VSEN.LANGECROSS                               
 3550 Augüsta van hoogdalem     1976 Fortuna             
 3551 Mirjam Koersen            1974 GAC Hilversum       
 3552 Danielle Laurijssens      1976 Essen (BEL)         
 3553 Chantal van Oudheusden    1975 Sprint              
 3554 Jessica Joosten           1977 ACW '66             
 3555 Paddy Herijgers           1976 DJA                 
 3556 Yvonne Janssen            1980 Breda               
 3557 Neeltje Olieslagers       1975 Gloria              

      V45, VSEN.LANGECROSS                               
 4550 Loes Verstappen           1971 Tilburg Road Runners
 4551 Moniek Kingma Schippers   1960 avVN                
 4552 Anja Hofman               1964 LAAC Twente         
 4553 Hilde Keuning             1970 AV '40              
 4554 Carla Ophorst             1958 Olympus '70         
 4555 Luci van Engelen          1965 Sprint              
 4556 Judith van Winkel         1969 Atledo              

      MKORT, MSEN.KORTECROSS                             
  100 Yassine Soughou                Marokko             
  101 Ralf Nieuwenhuizen                                 
  102 Bas Van Hooren            1992 Atletiek Maastricht 
  103 Frank Futselaar           1991 De Liemers          
  104 Daan Reintjes             1993 De Liemers          
  105 Jelmer van der Linden     1996 Statina             
  106 Youri Pessi                                        
  107 Simon Grannetia                                    
  108 Mahadi Abdi Ali                                    
  109 Roy van Eekelen                                    
  110 Maarten Plaum             1996 Unitas              
  111 Ramdan Snoussi            1988 Berkane (MAR)       
  112 Julien Calandreau         1987 Antwerpen (FRA)     
  113 Hachem Migou              1988 Antwerpen (BEL)     
  114 Maarten De Nys            1989 Broechem (BEL)      
  115 Niek den exter            1992 Scheldesport        
  116 Jamal Boussattati         1982 Antwerpen (BEL)     
  117 Wouter Dilling                                     
  118 Ryan Clarke                                        
  119 Pieter Cappon             1993 Loopvereniging TOF  
  120 Edwin Sjerps                                       
  121 Sten Stoltenberg                                   
  122 Tobias van Helden                                  
  123 Daan Walder               1997 Sprint              
  124 Lars Biemans              1996 Atverni             
  125 Jelte van atten           1998 Leiden Atletiek     
  126 Joep Staps                1990 De Langstraat       
  127 Mark Buiks                                         
  128 Radouane Nour                  Spanje              
  130 Marco van Erp             1993 Asterix             
  135 Irvin Osnabrugge          1995 Hellas              
  136 Pepijn van de Westerlo    1994 Eindhoven Atletiek  
  137 Evert uit de Fles         1954 Breda               
  138 Frans Smet                1946 Sprint              
  139 Erik van Rijsewijk        1993 Cifla               
  140 Thijs Staps               1997 Road Runners Etten-L
  141 Jeroen Bakker             1996 Triathlon           
  142 Yunis abu Stitan          1989 Haag Atletiek       
  145 Paul van der Sluijs       1995 Haag Atletiek       
  146 Max van Gerrevink         1996 Leiden Atletiek     
  147 Mitchell Franken          1995 Spado               

      MSEN, MSEN.LANGECROSS                              
    1 Ronald Schroer                 Nederland           
    2 Patrick Stitzinger             Nederland           
    3 Onesphore Nkunzimana           Burkina Faso        
    4 Edwin de Vries                 Nederland           
    5 Zerom Ghebrihiwer              Eritrea             
    6 Ambroise Uwiragiye             Rwanda              
    7 Mike Foppen                    Nederland           
    8 Mike Teekens                                       
    9 Willem van Schuerbeeck         België              
   10 Ruben Scheurwater              Nederland           
   11 Lucas Nieuweboer                                   
   12 Wesley Mols                                        
   13 Arne Mulder               1990 PEC 1910            
   14 Lander van Droogenbreock       België              
   15 Robert Ton                                         
   16 Wesley van der Gouw                                
   17 Nils Pennekamp                                     
   18 Christiaan Bosselaar                               
   19 Michiel van Nispen        1982 Sprint              
   20 Lauran Beijens            1992 Tilburg Road Runners
   21 Jeroen Maas                                        
   22 Martijn de Kok                                     
   23 Jim Rothweiler                                     
   24 Bert van der Hoeven            België              
   25 Jop van der Steen                                  
   26 Karel de Hooge            1986 Dordrecht           
   27 Ben Vriends               1990 Asterix             
   29 Michiel van Gils          1985 Breda               
   32 Kalid Amin                1997 Triathlon           
   33 Robin Wouters             1976 Dongen              
   34 Michel Broeders           1983 Spiridon            
   35 Richard Holstege          1985 AV '40              
   36 Jorn Kielman              1976 Breda               
   37 James Hickey              1985 Tilburg             
   38 Reimar Mommers            1980 Mijnsheerenland     
   39 Dave van Leeuwen          1985 Puttershoek         
   40 Tim Burger                1997 Loopvereniging TOF  
   41 Marco van Etten           1989 Rotterdam Atletiek  
   42 Hebtom Okbamichael        1995 Rotterdam Atletiek  
   43 Tim van den Broeke        1995 Dynamica            
   45 Zerom Ghebrihiwet         1993 Unitas              
   46 Jelle Kemper              1988 Prins Hendrik       
   47 Tom Michielsen            1987 Gloria              

      VROUW, PRESTATIECROSS                              
10000 Hetty van Aart            1973 Sprint              
10003 Suzanne Kluijt            1978 Rotterdam           
10011 Anke van Pelt             1971 Breda               
10014 Tosca Heemskerk           1963 Breda               
10020 Samirah Fremouw           1988 Sprint              
10021 Anne-Marije Spruijt       1988 Breda               
10022 Martine de Vries          1979 Breda               
10024 Charon Bout               1988 Breda               
10025 Emmy Rijstenbil           1977 Antwerpen (BEL)     
10027 Veerle Grauwels           1978 Meerle (BEL)        
10028 Leonne Veldhuisen         1964 Breda               
10029 Petra Jansen              1980 Breda               
10031 Renata Dekker             1972 Fortuna             
10032 Kim Vergauwen             1980 Minderhout (BEL)    
10034 Robin Reijerkerk          1987 Wouw                
10038 Joukje welman             1979 Breda               
10039 Mireille Rijn             1972 Etten-Leur          
10042 Kyra Ernst                2009 Etten-Leur          
10045 Kim Ernst-Luck            1981 Etten-Leur          
10048 Anouk van Beijsterveldt   1991 Chaam               
10050 Mirjam van Zoest          1971 Sprint              
10052 Jane Filius               1988 Breda               
10056 Petra Bouman              1973 Meeuwen             
10057 Grietje Snoeren           1978 Terheijden          
10058 Patries van Meer          1968 Terheijden          
10061 Ester Verhoeven           1982 Sprint              
10062 Jacqueline Blom           1963 Loopvereniging TOF  
10064 Dorien Cuijpers           1981 Breda               
10065 Sjaakie Korebrits         1976 Rijsbergen          
10067 Van Loon Tine             1982 Loenhout (BEL)      
10068 Alice Nhaji               1971 Teteringen          
10072 Talitha Zondag            1977 Rotterdam           
10073 Eveline Visser            1991 Steenbergen Nb      
10074 Miranda Dam               1960 Prinsenbeek         
10082 Marieke Klijnstra         1982 Harderwijk          
10083 Marit Alofsen             1969 Breda               
10085 Naomi Visser              1987 Zevenbergen         
10088 Kathleen Baets            1982 Brecht (BEL)        
10091 Lian van der Velden       1964 Breda               
10093 Marielle Frijters         1973 Sprint              
10095 Martine Lardenoij         1980 Raamsdonksveer      
10096 Inge van de Laar          1985 Breda               
10097 Tatiana Keltjens          1988 Breda               
10099 Natascha Keltjens         1990 Heeze               
10100 Jalisa Daane              1993 Sprint              
10101 Nicole Damen              1987 Breda               
10102 Mandy Burgers             1987 Rotterdam           
10106 Esther Leijten            1964 Breda               
10107 Janske Lambregts          1971 Breda               
10110 Dagmar van Esch           1998 Tartlétos           
10113 Larissa Peeters           1989 Breda               
10114 Marieke van Gompel        1980 Tilburg             
10115 Jessica Blanckaert        1990 Breda               
10116 Kristi Seaby              1992 Rotterdam           
10118 Janny Mallee              1973 Halsteren           
10120 Myrand Schneijdenberg     1962 Sprint              
10121 Annemiekde Ruijter        1973 Ulvenhout           
10122 Truyke van Gool           1973 Rosmalen            
10123 Tessa de Winter           1972 Ulvenhout           
10124 Sharon Bastiaansen        1987 Breda               
10130 Petra van liere           1978 Bavel               
10131 Marieke Verhoef           1978 Breda               
10132 Pia Meijers               1981 Roosendaal          
10133 Babette Jacobs            1984 Sprint              
10134 Sabina lambregts          1991 Roosendaal          
10136 Marloes Zwets             1977 Breda               
10137 Mandy van Eekelen         2001 Roosendaal          
10138 Claudia Menick            1964 Breda               
10140 Catharina Peekstok        1989 Drunen              
10141 Michelle van der Linden   1991 Etten-Leur          
10144 Kimberly Peters           1992 Nederland           

      MAN, PRESTATIECROSS                                
10001 Roland Franken            1968 Sprint              
10002 Ferry Waardenburg         1986 Breda               
10004 Daniël de Wolf            1972 Breda               
10005 Nick Renne                1993 Dorst               
10006 John pijnenburg           1987 Zevenbergen         
10007 Michael Pijnenburg        1990 Zevenbergen         
10008 Graham van Eikenhorst     1991 Breda               
10009 Rimco Maas                1984 Breda               
10010 Peter Geelen              1971 Breda               
10012 Sjo Roger de campaggnolle 1978 Dordrecht           
10013 Stefan Laarakker          1967 Breda               
10015 Michiel van Brakel        1986 Oud-Beijerland      
10016 Jim van der Hoeven        1986 Oud-Beijerland      
10017 Rik Tielemans             1970 Breda               
10018 Walter van Steen          1969 Sprint              
10019 Michiel Rietveld          1983 Rotterdam           
10023 Arjan Jonkman             1987 Breda               
10026 Edwin Reniers             1969 Breda               
10030 Martijn van Dijk          1980 Breda               
10033 Siebe Dobbelaar           1985 Breda               
10035 Arnout van Mil            1974 Breda               
10036 Jeroen Spijkers           1978 Breda               
10037 Siebe van Tetering        1980 Oosterhout Nb       
10040 Josko Rockx               1968 Etten-Leur          
10041 Bas Rockx                 2004 Etten-Leur          
10043 Dennis Rockx              2006 Etten-Leur          
10044 Tobias Ernst              2005 Etten-Leur          
10046 Dick Ernst                1970 Etten-Leur          
10047 Siep Cornet               1980 Werkendam           
10049 Arno van den Heuvel       1976 Werkendam           
10051 Rinus Filius              1957 Wernhout            
10053 Reinier Brouwer           1983 Breda               
10054 Tonny van Boven           1986 Breda               
10055 Bart Kooymans             1980 Papendrecht         
10059 Martijn Goos              1990 Prinsenbeek         
10060 Evert Bot                 1983 Prinsenbeek         
10063 Stan Dielemans            1988 Sprint              
10066 Johannes hus              1975 Breda               
10069 Martijn vandenDiepstraten 1973 Breda               
10070 Ron Bekker                1970 Sprint              
10071 Erwin Punt                1984 Oudenbosch          
10075 Eric Pijnenburg           1960 Breda               
10076 Kees Wouters              1956 Breda               
10077 Paul Alberts              1956 Sprint              
10078 Sebastiaan Stolk          1980 Breda               
10079 Laurens Verheggen         1952 Sprint              
10080 Hans van Nispen           1972 Breda               
10081 Marco van Loo             1974 Harderwijk          
10084 Dirk van den Muijsenberg  1984 Zevenbergen         
10086 Wouter van Eijmeren       1998 Breda               
10087 Ruben Dingemanse          1999 's-Heer Arendskerke 
10089 Simon Weedy               1971 Breda               
10090 Loek van Sas              1961 Breda               
10092 Evert uit de Fles         1954 Breda               
10094 Thibaut Coenegracht       1994 Breda               
10098 Daan Aufenacker           1977 Breda               
10103 Gérard Hoosemans          1968 Breda               
10104 Charles Dufornee          1968 Breda               
10105 Rob Noorland              1966 Breda               
10108 Frank van Esch            1964 Breda               
10109 Paul de Ruijg             1970 Sprint              
10111 Eric de Nijs              1985 Sprint              
10112 Harco de Zeeuw            1974 Oud Gastel          
10117 Bart van Egeraat          1963 Sprint              
10119 Wim van Wingerden         1967 Capelle aan den IJss
10125 Robin Franken             1987 Breda               
10126 Dylan van Houten          2002 Rijen               
10127 Kevin Schelvis            1991 Sprint              
10128 Mike van Houten           2005 Rijen               
10129 Ronald Visscher           1970 Sliedrecht          
10135 Alex van der Ree          1983 Sprint              
10139 Wesley Dielemans          1985 Breda               
10142 Robin Schalken            1990 Waalwijk            
10143 Paul Eickmans             1988 Nederland           

      VROUW, MILITAIRE VROUW                             
 6340 Myrna Nierop                   Nederland           
 6341 Maria Oorsprong-Alta           Nederland           
 6342 Lindsay van der Pol            Nederland           
 6343 Esther Vermue                  Nederland           
 6344 Patricia Cabedo Serrano        Spanje              
 6345 Lilla Bohm                     Hongarije           
 6346 Ticia Szabo                    Hongarije           
 6347 Viktoria Urhegyi               Hongarije           
 6348 Julia Zweifel                  Duitsland           
 6349 Monika Rausch                  Duitsland           
 6350 Daniela Jordanow               Duitsland           
 6351 Elodie Guegan                  Frankrijk           
 6352 Maud Fabre                     Frankrijk           
 6353 Magali Isti                    Frankrijk           
 6354 Alima Achbar                   Frankrijk           

      MAN, MILITAIRE MAN                                 
 6300 Pieter van Beekveld            Nederland           
 6301 Geordie Klein                  Nederland           
 6302 Rudy Koot                      Nederland           
 6303 Edwin de Neijs                 Nederland           
 6304 Michael van Vilsteren          Nederland           
 6305 Kilian van der Wolf            Nederland           
 6306 Oscar Cavia Diez               Spanje              
 6307 José Manuel Perez Diaz         Spanje              
 6308 Martin Santiago de la Fue      Spanje              
 6309 Hassan Amar Mohamed            Spanje              
 6310 Andres Navio Martinez          Spanje              
 6311 Attila Honti                   Hongarije           
 6312 Florian Seres                  Hongarije           
 6313 Laszlo Kishazi                 Hongarije           
 6314 Peter Gajo                     Hongarije           
 6315 Bastian Glockshuber            Duitsland           
 6316 Holger Wollny                  Duitsland           
 6317 Dirk Breunung                  Duitsland           
 6318 Raik Drescher                  Duitsland           
 6319 Mathias Becquaert              België              
 6320 Jimmy Bultinck                 België              
 6321 Jasper Michiels                België              
 6322 Ruben Windrickx                België              
 6323 Gino van Geyte                 België              
 6324 Tim Stessens                   België              
 6325 Mike NsaMBA                    Frankrijk           
 6326 Quentin Cau                    Frankrijk           
 6327 Raul Murada                    Frankrijk           
 6328 François Leprovost             Frankrijk           
 6329 Mathieu Garel                  Frankrijk           
 6330 Remi Montero                   Frankrijk