Startnummers

Update (26-01-2018 14:20)

Zaterdag

Om het ophalen van de startnummers soepel te laten verlopen vragen we alle deelnemers hun startnummer, in de onderstaande lijst, op te zoeken en mee te nemen.

Deelnemerslijst Zaterdag
                            

      VROUW, 7KM NW                                      
501 Elly van Leeuwen          1950 Sprint              
502 Marianne Achterberg       1965 Sprint              
503 Birgit Dielemans          1965 Sprint              
504 Florentine Smits-Raessens 1953 Sprint       
505 Trudy neger 1950 Sprint          

      MAN, 7KM NW                                        
 500 Piet van der Graaf        1938 Sprint                      

      VROUW, 14KM NW                                     
551 Els Huijsmans             1956 Sprint              
554 Mirjam Smulders           1951 Sprint              
555 Nel Hopmans Maas          1955 Sprint              
556 Jozé van der Aa           1949 Sprint              
558 Anna Hendrikse            1945 Sprint              
559 Tiny Vertriest            1951 Sprint              
561 Marlies Koopman           1950 Sprint              
562 Marian Kelderman          1958 Sprint              
564 José Frijters             1956 Sprint     

      MAN, 14KM NW                                       
  550 Sjef Verbeek              1953 Sprint              
  552 Sjef van Zantbeek         1946 Sprint              
  553 Ad de Bont                1946 Sprint              
  557 Jac van Dongen            1955 Sprint              
  560 John van de Heijden       1945 Sprint              
  563 Frits van der Ven         1949 Sprint              
  565 Luc Timmer                1949 Sprint                   

      VROUW, CANI BIKE                                   
  601 Pauline Zwaan             1972 Uithoorn            
  604 Heidi Claessens           1977 Essen (BEL)         
  605 Yvonne Kramer             1964 Susteren    
  606 Ilse Deborger                 België         

      MAN, CANI BIKE                                     
  600 Rune Roll                 1947 Zwanenburg          
  602 Willem Aalderink          1964 Uithoorn            
  603 Ard van Dijk              1970 Assendelft  
  607 Danny Lemmens België

      VROUW, CANI STEP                                   
 620 Sandra van Leeuwen        1972 Rijsenhout          
  621 Sanne Bontan              1987 Nieuwegein          
  622 Pauline Zwaan             1972 Uithoorn            
  624 Rianne Berndsen           1993 Loosdrecht          
  625 Debbie van Dijk           1990 Beerse (BEL)   
  627 Magda Didier België

      MAN, CANI STEP                                     
   623 Ard van Dijk              1970 Assendelft    
   626 Peter Dingemans 1970 Essen (BEL)
   628 Danny Lemmens België
   629 Peter Dingemans België      

      VROUW, CANI LANG                                   
  640 Veronique Guit            1987 Geldrop             
  642 Demi krol                 1998 Liempde             
  644 Mariska Teurlings         1990 Ven-Zelderheide     
  645 Debby Coolen              1987 Nuenen              
  646 Marie-José Lucassen       1970 Prinsenbeek         
  647 Rachelle Van Der stap     1991 Den Hoorn Zh        
  651 Francien Verheijen        1968 Ulicoten            
  652 Joyce Dijkhuizen          1964 Chaam               
  653 Suzanne Bongers           1993 Breda               
  654 Angelique Lagerwerf       1990 Zevenbergen
  658 Mona Rahme België 

      MAN, CANI LANG                                     
  641 Daniel van merrienboer    1976 Tilburg             
  643 Koos planken              1960 Delft               
  648 Arjan Laseroms            1973 AVO 1983            
  649 Marcel Cromsigt           1973 Oss '78             
  650 Sjef Schijven             1968 Spiridon            
  655 Frans van der Wulp        1957 THOR
  656 Roy Hendrickx 1989 Beerse (BEL)
  657 Sjoerd ter Riet 1968 Strijen   

      VROUW, TRAIL 21KM                                  
  2102 Anneke van Hekken         1982 Phanos              
 2103 Peggy de Kock             1974 Tilburg             
 2109 Soraya Bouzidi            1980 Lelystad            
 2111 Sarah Leuven              1979 Roosendaal          
 2112 Moniek Kingma Schippers   1960 avVN                
 2115 Suzanne Kluijt            1978 Rotterdam           
 2122 Inanda Roeland            1973 Breda               
 2131 Mirjam Laurijssen-Mouw    1983 Oosterhout Nb       
 2133 Christa van de worp       1990 Fijnaart            
 2137 Melanie van der Gaag      1976 Maassluis           
 2141 Sera Palings              1992 Breda               
 2147 Jolanda de Swart          1973 Bavel               
 2156 Beata Jednoróg            1987 Breda               
 2165 Annet Super               1972 Utrecht             
 2168 Aletta van Starrenburg    1984 Rotterdam           
 2170 Sabine van de Reijt       1981 Sprint              
 2174 Audrey Storms             1977 Oosterhout Nb       
 2177 Esther Stutvoet           1970 Energie             
 2179 Gina heuser               1960 Ridderkerk          
 2181 Claudia Fasol             1975 Rotterdam           
 2185 Monique Kokke             1971 Westdorpe           
 2187 Yvonne Janssen            1980 Breda               
 2190 Ilse Hanenberg            1988 Oude-Tonge          
 2191 Fleur Leijte-Pernet       1983 Breda               
 2192 Sanne van Helmond         1989 Sprint              
 2194 Marlon van den Bos        1971 Hardinxveld-Giessend
 2199 Janina Jansen             1985 Bavel               
 2206 Valerie Van Hooijdonk     1989 Sprint              
 2217 Mascha Schelling          1970 Nuenen
 2218 Willemien Gijsbers        1957 Deurne              
 2229 Birgit Dekkers            1985 Sprint              
 2230 ACT Jonker                1986 Pernis Rotterdam    
 2234 Elsa Sorgedrager          1988 Amsterdam           
 2235 Georgette van Uden        1989 Amsterdam           
 2238 Madalitso van Bruggen     1973 Delft
 2249 Ellen Persoons 1980 Alkmaar
 2260 Anne Marsman 1984 Breda

      MAN, TRAIL 21KM                                    
  2100 Reinier Cuperus           1971 AAV '36             
 2101 Ben Boelsma               1963 AAV '36             
 2104 Niels van Loenhout        1989 Oosterhout Nb       
 2105 Frans Greve               1957 Poeldijk            
 2106 Rob Koolen                1983 Hoogerheide         
 2107 Nick Van den Bleeken      1978 Hoogerheide         
 2108 Eelco Mens                1964 Meerle (BEL)        
 2110 Michiel Kroese            1973 Lelystad            
 2113 Rob Konings               1976 Breda               
 2114 Jos van Dorp              1959 De Lier             
 2116 Cees Duijndam             1953 Wateringen          
 2117 Robert fraenk             1981 Breda               
 2118 Toine Hooijen             1992 Delft               
 2119 Gijs van der Welle        1989 Rotterdam           
 2120 Peter van Beeck           1969 Etten-Leur          
 2121 Michiel Rombouts          1983 Breda               
 2123 Paul Eversteijn           1965 Breda               
 2124 Jeroen de Ruiter          1978 Rotterdam           
 2125 Lars Daamen               1977 Sparta              
 2126 Robin Jonkers             1984 Olympia Halsteren   
 2127 Rogier van Dijk           1974 Breda               
 2128 Ron Kant                  1970 Dussen              
 2129 Arie Veth                 1971 Hardlopen.nl        
 2130 Peter de Koning           1969 Bleiswijk           
 2132 Kleijn Jeroen             1976 Krimpen aan de Lek  
 2134 Mark Gordijn              1964 Nootdorp            
 2135 Wim de Neve               1987 De Heen             
 2136 Pascal Perdaems           1986 Nieuw-Vossemeer     
 2138 Ruud van der Geugten      1965 IJsselstein Ut      
 2139 Tom Schenkels             1990 Delft               
 2140 Bart de Graaff            1982 Breda               
 2142 Bas van der Hijden        1973 Veldhoven           
 2143 Wim Klerkx                1968 Veldhoven           
 2144 Mat van Beek              1962 Drunen              
 2145 Samy Woliner              1986 Breda               
 2146 Paul Van Caldenborgh      1975 Haag Atletiek       
 2148 Alexander Spoelstra       1991 Rotterdam           
 2149 Sjoerd Roger              1978 Dordrecht           
 2150 Rober van Leipsig         1967 Swalmen             
 2151 Maarten de Laat           1979 Drunen              
 2152 Peter van Meijeren        1976 Wernhout            
 2153 Frank Baars               1982 Utrecht
 2154 Niels van Rijen           1995 Dorst               
 2155 Tomasz Jan Wasiel         1990 Breda               
 2157 Willem Sikkers            1977 DAK                 
 2158 Martijn Fock              1980 Rotterdam           
 2159 Boudewijn Nijman          1980 Rotterdam           
 2160 Benny Poppe               1985 Etten-Leur          
 2161 Robbert Vliet             1971 Dordrecht           
 2162 Sjef v Hoof               1949 No-Limits           
 2163 Joris Rovers              1975 Breda               
 2164 Mark Kottmann             1977 Rotterdam           
 2166 Nico Vandenberghe              Wilrijk (BEL)       
 2167 Evert Bot                 1983 Prinsenbeek         
 2169 Kot Daniel                1975 Breda               
 2171 Alfons de Clercq          1959 Capelle aan den IJss
 2172 John Snijders             1955 Terheijden          
 2173 Johan van Loon            1956 Geertruidenberg     
 2175 Serge Schoutens           1979 Chaam               
 2176 Wouter van Munster        1976 Rotterdam           
 2178 Hans Stutvoet             1966 Energie             
 2180 Jos Lakwijk               1955 Energie             
 2182 Bart-Jan Westerhof        1973 Rotterdam           
 2183 Matthijs Prudhomme        1976 Rotterdam           
 2184 Elger van Vooren          1980 Breda               
 2186 Lukasz Kowalczyk          1984 Breda               
 2188 Rien van Vossen           1959 Olympia Halsteren   
 2189 Rick Christianen          1989 Prinsenbeek         
 2193 Martijn van den Bosch     1963 Sprint              
 2195 Matthijs van den Bos      1973 Hardinxveld-Giessend
 2196 Tobias de Bock                 Haarlem             
 2197 Mathijs van de Vrie       1984 Breda               
 2198 Marc Delgijer             1960 Prinsenbeek         
 2200 Jaroslaw smaza            1975 Breda               
 2201 Joost van den Heuvel      1986 Oirschot            
 2202 Rémy Mol                  1969 Bavel               
 2203 Rene De Vries             1974 Breda               
 2204 Michel Versteeg           1972 Breda               
 2205 Bob van der Hulst         1977 Breda               
 2207 Ad Oomen                  1957 Sprint              
 2208 Mikal Lefevre             1987 Breda               
 2209 Wessel van Meel           1990 Zevenbergen         
 2210 Oskar Baijens             1979 Gloria              
 2211 Ron Dijkhuizen            1954 Chaam               
 2212 Patrick Schuerman         1957 Tilburg             
 2213 David Reijerkerk          1980 Ulvenhout           
 2214 Joris Bressers            1979 Tilburg             
 2215 Crist Hendriks            1967 Tilburg Road Runners
 2216 John Snijders             1981 Rotterdam           
 2219 Joost Leijte              1980 Breda               
 2220 Jessey Kasandikromo       1977 Teteringen          
 2221 Jeroen Don                1977 Sprint
 2222 Kevin Schelvis            1991 Sprint              
 2223 Anton Schoenmakers        1958 Sprint              
 2224 Lars Waumans              1973 Eindhoven           
 2225 Rudy Romme                1977 Terheijden          
 2226 Erwin van der Linde       1974 Vlissingen          
 2227 Remco Geirnaert           1971 Breda               
 2228 James Stangroom           1974 Halsteren           
 2231 Ruerd Nauta                    Nederland           
 2232 Christian le Sage         1984 Atledo              
 2233 Victor Bakker             1966 Breda               
 2236 Alexander Keulemans       1959 Breda               
 2237 Erik van der Linden       1968 IJsselstein Ut      
 2239 Jurgen Philipsen          1972 Middelburg          
 2240 Jan Mathieu               1958 Turnhout (BEL)      
 2241 Marcel Tjemmes            1966 Breda               
 2242 Jan van Overbeeke         1981 Breda               
 2243 Grzegorz Libert           1977 Rijen (POL)         
 2244 Manolis Geldermans        1972 Lopersgroep Deurne  
 2245 Paul Geerts               1981 Zevenbergen         
 2246 Wesley Vogels             1984 Deurne              
 2247 Alex Terlouw              1981 Zegge               
 2248 Wilco Goorts              1984 Lopersgroep Deurne
 2250 Bob van Gaans      1980 AVO 1983
 2251 Barend Groote Schaarsberg 1966 Breda
 2252 Corné Aarts      1966 Spado
 2253 Jesse Budie      1993 Terheijden
 2254 Raymon Rüter  1978 Rotterdam Atletiek
 2255 Chris van der Horst 1968 AV Standdaarbuiten
 2256 Martijn Rijbering 1975 Breda
 2257 Ralf Vlaming 1982 Breda
 2258 Jeroen van Leeuwen 1973 Tilburg
 2259 Richard de Vroome 1970 Breda     

      VROUW, CANI KORT                                   
691 Michelle Raas 1991 Temse (BEL)
693 Mariska Teurlings 1990 Ven-Zelderheide
695 Rianne Berndsen 1993 Loosdrecht
696 Joyce Dijkhuizen 1964 Chaam
697 Marga Wagemakers 1975 Bavel
698 Angelique Lagerwerf 1990 Zevenbergen
699 Mieke Boerrigter 1967 Breda
702 Monah Rahme België
710 Ilse Deborger België

      MAN, CANI KORT                                     
  690 Guy de jong               1984 Klundert            
  692 Rune Roll                 1947 Zwanenburg          
  694 Jacco van der Stigchel    1979 Dordrecht           
  700 Frans van der wulp        1957 THOR
  701 Thijmen van Hoof 2001 DAK
  703 Danny Lemmens België

      VROUW, TRAIL 12KM                                  
 1200 Saskia Gröninger          1972 Oosteind            
 1201 Corine Rotteveel          1972 De Spartaan         
 1203 Anja de Blanken           1963 Sprint              
 1204 Marianne Bom              1980 Breda               
 1208 Karolien Koolhof          1986 Breda               
 1215 Tessa de Winter           1972 Ulvenhout           
 1218 Tres Duijndam             1957 Wateringen          
 1219 Camilla Bertolini         1990 Bergen op Zoom      
 1224 Mariëlle van Mierlo       1975 Breda               
 1225 Emma Tavernier            1991 Rotterdam           
 1226 Christine Kant            1972 Dussen
 1229 Martine de Vries          1979 Breda               
 1230 Emmy Rijstenbil           1977 Antwerpen (BEL)     
 1232 Saskia van der heijden    1992 Breda               
 1233 Boukje Schellens          1992 Tilburg             
 1236 Rianne Bekkers            1986 Goudswaard          
 1238 Chantal Chaudron          1975 WZK Tri Team Wassena
 1239 Jessica Sijsenaar         1968 Wassenaar           
 1242 Pauline Benneker          1987 Breda               
 1244 Auke Deunk                1983 Breda               
 1246 Emmaly van steen          1991 Etten-Leur          
 1248 Sofia Alvarez             1961 Breda               
 1249 Angela Neggers-Palotás    1981 Road Runners Etten-L
 1251 Petra Drijkoningen        1970 Veldhoven           
 1256 Esther Villanueva         1968 Geertruidenberg     
 1259 Cindy de Bok              1974 Geertruidenberg     
 1261 Carina Visser             1961 Energie             
 1262 Claire Schouten           1978 Breda               
 1267 Wendy van Wijk            1986 Werkendam           
 1271 Sabina lambregts          1991 Roosendaal          
 1273 Kim Vergauwen                  Minderhout (BEL)    
 1274 Chantal Bot               1981 Prinsenbeek         
 1276 Judith Geerts             1972 Sprint              
 1277 Anouk Kerstens            1991 Olympia Halsteren   
 1278 Sandra van den Elshout    1981 Terheijden          
 1279 Hanneke van Oijen         1985 Breda               
 1280 Inge otten                1967 Sprint              
 1283 Lisanne Steggerda         1979 Terheijden          
 1288 Ria Schalk                1956 Prinsenbeek         
 1291 Wendy Klerx               1973 Tilburg             
 1292 Mcc verhaak               1977 Breda               
 1294 Sarissa de Leeuw          1991 Prinsenbeek         
 1295 Sanne van Rheenen         1978 Breda               
 1296 Bianca Smulders           1972 Tilburg             
 1300 Petra Loose               1974 Strijen             
 1304 Marieke de Wever          1959 Sprint              
 1305 Kirsten van der kuijl     1977 Breda               
 1306 Sanne van Alphen          1989 Made                
 1307 Sacha Loonen              1978 Sprint              
 1311 Viola van Onselen         1988 Breda               
 1313 Brigitte Hoogendoorn      1972 Rotterdam           
 1316 Audrey Hemler             1974 Rotterdam           
 1317 Hedy De Smet              1964 Prinsenbeek         
 1320 Priscilla Bigalli         1975 Wilrijk (BEL)       
 1323 Catharina Peekstok        1989 Waalwijk            
 1327 Marjon v. Oudenaarden     1991 De Langstraat       
 1330 Inanda Rovers             1973 Breda               
 1332 Anne Mieke Don            1971 Sprint              
 1333 Gerlinde Heuts            1978 Sprint              
 1343 Wilma Punt                1965 Breda               
 1344 Arieke Knook              1971 Breda 
 1347 Narda Eijkelenboom        1995 Utrecht             
 1348 Jolanda Oostendorp        1979 Harmelen            
 1349 Jelleke Melessen          1982 Breda               
 1352 Kristel Klitsie           1987 Sprint              
 1354 Mandy van Dongen          1984 Breda
1358 Lara van de Lande 1991 Rotterdam
1360 Leonie Knoppers 1987 Rotterdam
1365 Debby Heestermans 1976 Sprint
1366 Coosje van Bruggen 1976 Rotterdam
1368 Trudy van der Horst 1971 AV Standdaarbuiten
1373 Sandra knook 1977 Breda
1374 Sandra van der Graaff 1972 Ridderkerk
1376 Debbie Molendijk 1982 Spijkenisse

      MAN, TRAIL 12KM                                    
    1202 René de Blanken           1961 Breda               
 1205 Kenneth Oppermans         1979 Breda               
 1206 Paul Mol                  1977 Etten-Leur          
 1207 John van Nieuwaal         1975 Vuren               
 1209 Niels van Rijn            1984 RRZ                 
 1210 Marco de Vrij             1969 Zevenbergen         
 1211 Ruud Verhoeve             1970 Breda               
 1212 Robert van Opdorp         1984 Breda               
 1213 Chris van der Zwet        1983 Roelofarendsveen    
 1214 Sam Hendriks              1992 Breda               
 1216 Jacobus Van der salm      1985 Amsterdam           
 1217 Steven Tuijp              1984 Hoogstraten (BEL)   
 1220 Egbert Velthuizen         1965 Sprang-Capelle      
 1221 Ricardo Bennebroek        1988 Wouw                
 1222 Jan Klaassen              1972 Rucphen             
 1223 Johan Kramer              1954 Oosterhout Nb       
 1227 Martijn swinkels          1976 Breda               
 1228 Ronald van der Ven        1976 Breda               
 1231 Marijn Wouters            1990 Utrecht             
 1234 Michael Pijnenburg        1990 Breda               
 1235 Jimmy van Eekelen         1990 Goudswaard          
 1237 Stefan van Amersfoort     1987 Achil '87           
 1240 Marthy Doemar             1972 Breda               
 1241 Vincent van Nunen         1972 Breda               
 1243 Nick van Loon             1966 Tilburg             
 1245 Peter Gerritsen           1967 Maassluis           
 1247 Leon Sleven               1982 Bavel               
 1250 Teele Westerhuis          1962 Strijen             
 1252 Jacco van der Poel        1971 Heenvliet           
 1253 Erwin Brosens             1976 Sprint              
 1254 John pijnenburg           1987 Breda               
 1255 Hans de Graaf             1967 Duiven              
 1257 Michel van althuis        1985 Breda               
 1258 Tom Wijnands              1986 Breda               
 1260 De Graaf                  1974 Breda               
 1263 Jurgen Obbens             1972 Zevenbergen         
 1264 Lars Derde                1971 Breda               
 1265 Willem van heerebeek      1985 Best                
 1266 Willem Breel              1967 Best                
 1268 John van Mersbergen       1986 Drunen              
 1269 Adri Kapitein             1987 Breda               
 1270 Wouter van der Wilden     1987 Oosterhout Nb       
 1272 Gert-Jan Lasterie         1978 Utrecht
1275 Stephan Elst              1987 's Gravenmoer       
 1281 Danny van der Stok        1984 Zevenbergen         
 1282 Frank van den Noort       1968 Zevenbergen         
 1284 Gilbert Gerrmann          1973 Woerden             
 1285 Peter Rockx               1964 Klein Zundert       
 1286 Jacques Bonewit           1950 Papendrecht         
 1287 Peter Hekker              1951 Sprint              
 1289 Ferry Holierhoek          1978 Breda               
 1290 Bart Slaghekke            1965 Sprint              
 1293 HJ van der Kooij          1975 Breda               
 1297 Jaap Broekers             1977 Breda               
 1298 Carlo Wesseling           1978 Breda               
 1299 Joop Plukkel              1952 Breda               
 1301 Daan Boissevain           1979 Breda               
 1302 Pepijn Tuinier            1978 Breda               
 1303 Hans de Belser                 Tielen (BEL)        
 1308 Ward van Roy              1976 Arendonk (BEL)      
 1309 Toon Ligtenberg           1965 Bavel               
 1310 Koen Kroon                1963 Gorinchem           
 1312 Erik de Jong              1988 Breda               
 1314 Gert-Jan Embrechts        1987 Made                
 1315 Rob Scholtens             1971 Tilburg             
 1318 Wouter Schelvis           1958 Sprint              
 1319 Jan Maas                  1958 Chaam               
 1321 Menno van der Hoek        1962 Sprint              
 1322 Rob Smits                 1979 Road Runners Etten-L
 1324 Robin Schalken            1990 Waalwijk            
 1325 Matthijs Glerum           1968 Rotterdam           
 1326 Sean McKeown              1984 Terheijden          
 1328 Sijbren Klitsie           1986 Sprint              
 1329 Joey Oomen                1990 Breda               
 1331 Ruud Stienissen           1989 Teteringen          
 1334 Jean-Paul Lokers          1981 Zevenbergen         
 1335 Roel Klei                 1979 Breda               
 1336 Joost Huijgen             1983 Eindhoven           
 1337 George Nikolakopoulos     1974 Schoonhoven         
 1338 Sander Blom               1981 Goirle              
 1339 Raoul Kanters             1978 Groene Ster         
 1340 Nino Detmar               1967 Breda               
 1341 Jurgen Vestergaard        1967 Breda               
 1342 Tim greve                 1989 Naaldwijk           
 1345 Guus van Muijlwijk        1990 Utrecht             
 1346 Martin Eijkelenboom       1959 Oud-Beijerland      
 1350 Henk Bierlee              1992 Amsterdam           
 1351 Rob Gebuis                1979 Breda               
 1353 Alfred Kool               1956 Barendrecht         
 1355 Tim Bosmans               1980 Breda               
 1356 Peter Honcoop             1962 Spiridon            
 1357 Zeno Korsmit              1986 Breda
1359 Mirko de Ponti 1974 the Hague Road Runne
1361 Sean Verhage 1989 Prinsenbeek
1362 Boudewijn Stumpe 1988 Breda
1363 Berend den Engelsman 1989 Breda
1364 Joep Kolk 1985 Breda
1367 Menno Stam 1975 Almere
1369 André Kloosteer 1952 Breda
1370 Thomas Mol 1989 Breda
1371 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne
1372 Sander Pleijte 1990 Breda
1375 Ernstjan Overduin 1968 Dordrecht
1377 Dave van Dalen 1979 Spijkenisse
1378 Peter Jobse 1990 Breda
1379 Frans Wijnen 1968 Tilburg
1380 Wil Dieleman 1956 Breda
1381 Simon Hooglugt 1978 Breda

Zondag

Om het ophalen van de startnummers soepel te laten verlopen vragen we alle deelnemers hun startnummer, in de onderstaande lijst, op te zoeken en mee te nemen.

Deelnemerslijst Zondag

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
 ----- ------------------------- ---- --------------------
      VROUW, FAMILIECROSS                                
  800 Yvette Wijnen             1978 Breda               
  803 Cathy van Rijsbergen      1969 Breda               
  806 Nina Konings              2012 Breda               
  808 Bianca van Brakel-Leijs   1982 Breda               
  810 Eva Lisa Groeneveld       2010 Terheijden          
  811 Corine Aardema            1975 Terheijden          
  814 Pepa Hermus               2014 Fortius             
  815 Julie Vermeulen           2011 Sprint              
  817 Natali Vermeulen          1972 Sprint              
  818 Geraldine Koch            1975 Sprint              
  819 Irene Koch                2010 Sprint              
  820 Laurien Koch              2012 Sprint              
  821 Rifka Goossens            2012 Breda               
  822 Marion Tillie             1975 Breda               
  823 Evy van den Beemt         2012 Sprint              
  824 Maayke Holwerda           1974 Meerle (BEL)        
  825 Minke van der Heijden     2010 Breda               
  827 Kitty van Laviere         1974 Breda               
  829 Pien de Heer              2011 Breda               
  831 Machteld Snijers          1975 Breda               
  832 Noor Snijers              2010 Sprint              
  833 Marieke Bosma             1978 Ulvenhout
  838 Valerie Dittrich          2013 Breda                            

      MAN, FAMILIECROSS                                  
  801 Sil Openneer              2009 Breda               
  802 Abe Openneer              2011 Breda               
  804 Samin van Rijsbergen      2009 Breda               
  805 Ben Konings               2010 Breda               
  807 Rob Konings               1976 Breda               
  809 Nolan van Brakel          2012 Breda               
  812 Jeroen Dielemans          1978 Sprint              
  813 Luca Dielemans            2011 Sprint              
  816 Dries Vermeulen           2007 Breda               
  826 Bjørn van der Heijden     1976 Breda               
  828 Sid de Heer               2009 Breda               
  830 Rowen Boons               2009 Sprint              
  834 Noah Bosma                2012 Ulvenhout           
  835 Sid Konings               2009 Roosendaal      
  836 Tijl Schillemans          2011 Breda               
  837 Jochem Schillemans        1978 Breda               

      MPUPM, MINI PUP M+J                                
 8044 Tess Rennen               2011 Sprint              
 8050 Fleur Claessen            2011 ACW '66             
 8051 Kaat Proost               2011 Gloria              
 8054 Jasmijn van den Oetelaar  2011 Taxandria Atletiek             

      JPUPM, MINI PUP M+J                                
 6000 Teun Schoenmakers         2011 Taxandria Atletiek  
 6004 Fedde de Jong             2011 PAC                 
 6011 Arend Vogelaar            2011 Fortius        
 6012 Lander Jansens            2011 Gloria              
 6019 Mike van der galien       2011 Atledo              

      MPUPC, PUP C M+J                                   
  8040 Tula Hermus               2010 Fortius             
 8041 Zarah Versluis            2010 Taxandria Atletiek  
 8042 Bregje ten Wolde          2010 Sprint              
 8043 Lies Hoffmann             2010 ACW '66             
 8045 Fleur Favre               2010 Leiden Atletiek     
 8046 Lievelot de vos           2010 PAC                 
 8047 Fenne Groot               2010 Sprint              
 8048 Loes van Hooijdonk        2010 Sprint              
 8049 Femke de Weerdt           2010 Sprint              
 8052 Louise Pinxteren          2010 Gloria              
 8053 Floor Eelkema             2010 Scorpio             
 8055 Elin de Koeijer           2010 Attila     
 8056 Pleuntje van Almenkerk    2010 Sprint                       

      JPUPC, PUP C M+J                                   
 6001 Stijn Verhoeven           2010 Sprint              
 6002 David Kok                 2010 Sprint              
 6003 Gijs Versteden            2010 Attila              
 6005 Daimy van Beek            2010 Fortuna             
 6006 Thom Pelkmans             2010 Sprint              
 6007 Sam Stroucken             2010 Taxandria Atletiek  
 6008 Max Crutzen               2010 Sprint              
 6009 Jari Goudena              2010 Clytoneus           
 6010 Jonas den Heijer          2010 Sprint              
 6013 Stan Struyfs              2010 Gloria              
 6014 Rens Gulickx              2010 Gloria              
 6015 Ferre Florijn             2010 Scorpio             
 6016 Riemer van Son            2010 Scorpio  
 6017 Ramon Derks               2010 Atledo              
 6018 Noah van Rooij            2010 Taxandria Atletiek  

      VROUW, SPECIALS KORT                               
  200 Lotte Verhoeven           2003 ACW '66             

      MAN, SPECIALS KORT                                 
  201 Tjalle Vink               2003 ACW '66             

      MPUPB, PUP B M+J                                   
 8070 Katja Houtepen            2009 Sprint              
 8071 Loïs Martens              2009 Sprint              
 8072 Sil van Opstal            2009 Sprint              
 8073 Janna Kappen              2009 Sprint              
 8074 Lotte simon               2009 ACW '66             
 8075 Roos Marijnissen          2009 Sprint              
 8076 Jip de Wijs               2009 Sprint              
 8077 Nore stroober             2009 Sprint              
 8078 Jinte de Looff            2009 Sprint              
 8079 Jet knook                 2009 Sprint              
 8080 Floor van Dongen          2009 DJA                 
 8081 Amber Jansens             2009 Gloria
 8082 Lore Proost               2009 Gloria              
 8083 Anne Bos                  2009 Scorpio             
 8084 Anouk Rutjes              2009 Atledo              
 8085 Jinte van der Laak        2009 Atledo              
 8086 Emma Krijnen              2009 Sprint              
 8087 Willemijn Poot            2009 AVO 1983            
 8088 Lisa Obbink               2009 AVO 1983            
 8089 Anne Obbink               2009 AVO 1983

      JPUPB, PUP B M+J                                   
 6040 Ramon Vaandrager          2009 Energie             
 6041 Fynn Bermingham           2009 Sprint              
 6042 Fenn Oerlemans            2009 Atledo              
 6043 Bob ten Wolde             2009 Sprint              
 6044 Tom Verhoeven             2009 Sprint              
 6045 Lukas Kegler              2009 Sprint              
 6046 Nils Buring               2009 Sprint              
 6047 Scott Romijn              2009 Prins Hendrik       
 6048 Yannick Frumau            2009 Sprint              
 6049 Milan Giacomini           2009 Sprint              
 6050 Jasper Heijblom           2009 Sprint              
 6051 Hugo Laureijssen          2009 Sprint              
 6052 Mats van Nunen            2009 Sprint              
 6053 Florian van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
 6054 Thijmen van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
 6055 Dex van der Laan          2009 Fortius             
 6056 Finn Hoek                 2009 Scorpio             
 6057 Rick Kuijpers             2009 Sprint              
 6058 Jiri van Bokhoven         2009 DAK                 
 6059 Teun Jansen               2009 Sprint          
 6060 Vigo Schillemans          2009 Breda               
 6061 Tijn Loderus              2009 Sprint              

      MPUPA, M PUP A                                     
8120 Novi Hermus               2007 Fortius             
 8121 Evie de Roos              2007 Fit                 
 8122 Zoë van Gils              2008 Energie             
 8123 Heleen de Bie             2007 Atledo              
 8124 Iselle Versluis           2008 Taxandria Atletiek  
 8125 Eva den Boer              2008 Atledo              
 8126 Emma van kan              2008 Sprint              
 8127 Fenna Winkel              2007 Sprint              
 8128 Renée Kramer              2007 Atledo              
 8129 Lieve van Bueren          2007 Sprint              
 8130 Anne Favre                2007 Leiden Atletiek     
 8131 Juul Hoekstra             2008 Sprint              
 8132 Roza Willemen             2007 Sprint              
 8133 Emma van der Pas          2007 Sprint              
 8134 Lotte Damen               2008 Sprint              
 8135 Anne Heijnen              2008 Sprint              
 8136 Julia Velt                2007 GAC Hilversum       
 8137 Nienke Mol                2008 Sprint
 8138 Jip de Looff              2007 Sprint              
 8139 Feline Mous               2008 Sprint              
 8140 Joanne Klapwijk           2008 Sprint              
 8141 Geertje Taks              2008 Sprint              
 8142 Mila Pullens              2008 ACW '66             
 8143 Isolde Jobsis             2007 Sprint              
 8144 Anne van Duin             2007 Sprint              
 8145 Myrthe Belt               2008 Sprint              
 8146 Ilja van Nuland           2007 Sprint              
 8147 Lotte Goossens            2007 Sprint              
 8148 Maartje lokers            2007 AVO 1983            
 8149 Lissy Bezems              2007 Sprint              
 8150 Pien Vogelaar             2008 Fortius             
 8151 Robin lynn modderman      2007 Sprint              
 8152 Imke Geenen               2007 Gloria              
 8153 Ziva Devue                2007 Gloria              
 8154 Florien pinxteren         2008 Gloria              
 8155 Cateau van Gelder         2007 Scorpio             
 8156 Sophie Eikendal           2007 Ciko '66            
 8157 Djayla Hoek               2007 Sprint              
 8158 Noor Faas                 2008 Sprint              
 8159 Freke van Eil             2008 Gloria              

      VROUW, SPECIALS LANG                               
  231 Femke Bongers             1997 Sprint              
  232 Minke Geraerts            1979 Sprint              
  233 Carlijn Geschiere         1994 Sprint              
  236 Margriet Jacobs           1992 Sprint              
  237 Sira Lambregts            1990 Sprint              
  240 Cynthia Riel              1999 Sprint              
  242 Lieke Sweep               1995 Sprint              
  246 Kimberley Schmits         1998 Sprint               

      MAN, SPECIALS LANG                                 
  230 Lars van Ravenstein       1994 ACW '66             
  234 Sander Graumans           2000 Sprint              
  235 Sven van den Hout         1990 Sprint              
  238 Arie van Maastricht       1997 Sprint              
  239 Jeffrey Pellicaan         1995 Sprint              
  241 Youri Stoop               1997 Sprint              
  243 Ronnie Tiggelman          1987 Sprint              
  244 Mathieu Viellevoye        2002 Sprint              
  245 Jordy van Wingerden       1998 Sprint              
  247 Lodewijk Raijmakers       1990 Sprint    
  249 Colin Bressers            2003 Atledo                        

      JPUPA, J. PUP A                                    
  6100 Elihle Tersteeg           2008 Nijmegen Atletiek   
 6101 Loek Graafmans            2008 Spiridon            
 6102 Milan van Holsteijn       2007 AV '40              
 6103 Kilan Goddijn             2007 Sprint
 6104 Jelle Kreeft              2008 Spiridon            
 6105 Lukas Kok                 2007 Sprint              
 6106 Gijs Huijben              2007 Sprint              
 6107 Daan van Gils             2007 Puttershoek         
 6108 Thijmen Kegler            2007 Sprint              
 6109 Stijn Koek                2008 ACW '66             
 6110 Dirk Lorkeers             2007 Sprint              
 6111 Lars Bloemers             2007 Sprint              
 6112 Quinten de vos            2007 PAC                 
 6113 Davey Ouwehand            2007 Rijnsoever          
 6114 Joep Warnaar              2008 Sprint              
 6115 Wilbert van den Burg      2008 Spiridon            
 6116 Twan Goudena              2008 Clytoneus           
 6117 Merlijn Pellis            2007 Sprint              
 6118 Jesper Hurkmans           2007 Fortius             
 6119 Jim Putter                2007 DJA                 
 6120 Niels Hermans             2008 Sprint              
 6121 Ruben van Roosmalen       2008 Fortius             
 6122 William van Triest        2007 Clytoneus           
 6123 Dario Ehrismann           2007 Spiridon            
 6124 Willem Gerritse           2008 Sprint              
 6125 Bas Guikink               2007 Sprint              
 6126 Luuk Bosveld              2008 Fortius             
 6127 Luuk Verbeek              2008 Sprint              
 6128 Raf Malais                2008 Spirit Oud Beijerlan
 6129 Pelle Verschure           2007 ACW '66             
 6130 Sjoerd Bastiaans          2007 Sprint              
 6131 Boris Bastiaans           2008 Sprint              
 6132 Jur van der Heijden       2008 Sprint              
 6133 Yerne Biesterveld         2008 Fortius             
 6134 Julian Aerts              2007 DJA                 
 6135 Harvey Garnett-Gray       2007 Sprint              
 6136 Bram van Dongen           2007 DJA                 
 6137 Juul van Eil              2008 Gloria              
 6138 Stefan van tilborg        2008 Gloria              
 6139 Barney van den Broek      2008 Gloria              
 6140 Stanley van den Broek     2008 Gloria              
 6141 Boris Griep               2008 Scorpio             
 6142 Ewart van Son             2008 Scorpio             
 6143 Tijmen Rotte              2008 Sprint              
 6144 Tijn Janssens             2008 Sprint              
 6145 Lucas Rutjes              2008 Atledo              
 6146 Joep Snijers              2007 Sprint              
 6147 Nathan Bosma              2008 Ulvenhout           
 6148 Sam van Keulen            2007 Nijmegen Atletiek   
 6149 Siem Dieleman             2008 Sprint                
 6150 Mika van Rooij            2008 Taxandria Atletiek  

      MJUND, M. JUN D                                    
 5530 Jana Nagtegaal            2006 AAV '36             
 5531 Hebe Chadwick             2005 AV '40
 5532 Yzara van der Born        2006 AAV '36             
 5533 Anouk Boomaerts           2005 DJA                 
 5534 Evi Falkena               2006 Flevo Delta         
 5535 Gonda Boer                2005 Energie             
 5536 Ancia van den Bos         2005 THOR                
 5537 Selina Franken            2005 AV Zeewolde         
 5538 Merlijne van Doorn        2006 Atverni             
 5539 Amy de Graaf              2005 AV '56              
 5540 Anouk Andeweg             2005 Spiridon            
 5541 Silkie Graafmans          2005 Spiridon            
 5542 Merel Veltman             2005 Almere '81          
 5543 Britt de Leeuw            2005 Sprint              
 5544 Danica Willemen           2005 Atledo              
 5545 Layana Chrafih            2006 PAC                 
 5546 Yana van Aarle            2005 Eindhoven Atletiek  
 5547 Emma Vreijling            2006 AAV '36             
 5548 Aimee Rynart              2005 Sprint              
 5549 Vera van den Burg         2005 Spiridon            
 5550 Yara karelse              2006 AV '56              
 5551 Olivie van der linden     2006 Hellas              
 5552 Stella stroober           2006 Sprint              
 5553 Ylva den Heijer           2006 Sprint              
 5554 Anniek van Triest         2005 Clytoneus           
 5555 Nienke Blom               2005 Sprint              
 5556 Jade Pullens              2006 ACW '66             
 5557 Lila van Nieuwkoop        2006 Energie             
 5558 Froukje Mons              2005 Energie             
 5559 Marit Simonse             2006 AV '56              
 5560 Norah van den Berg        2006 Fortuna             
 5561 Jikke van der Ploeg       2006 Triathlon           
 5562 Rosa Buijs                2005 PAC                 
 5563 Isis Levels               2005 Scopias             
 5564 Yara van der Heijden      2006 Sprint              
 5565 Jil Vogelaar              2006 Fortius             
 5566 Eefke Leeuwis             2005 Spado               
 5567 Veerle Uilhoorn           2006 Fortius             
 5568 Valerie Bruurmijn         2006 Gloria              
 5569 Femke Sprangers           2006 Gloria              
 5570 Lotte Griep               2006 Scorpio             
 5571 Angel-lynn van vugt       2006 Sprint              
 5572 Luna Faas                 2005 Sprint              
 5573 Daantje Janssens          2006 Sprint              
 5574 Nynke van der Geest       2005 Energie             
 5575 Nina Groffen              2006 Sprint
 5576 Luena Spijkerboer         2005 De Gemzen           
 5577 Roos de Jong              2005 Atledo              
 5578 Femke Yska                2005 Horror              
 5579 Esmee Vis                 2005 De Gemzen           
 5580 Tischa braum              2005 Cifla               

      JJUND, J. JUN D                                    
 6510 Jimmy Marcera             2005 Sprint              
 6511 Wu Ping Kuiper            2005 Groningen Atletiek  
 6512 Leif Jaspers              2006 PAC                 
 6513 Rick Schipper             2006 PAC
 6514 Gijs Schoenmakers         2006 Taxandria Atletiek  
 6515 Jules van Kan             2006 Sprint              
 6516 Lans Timmermans           2005 Prins Hendrik       
 6517 Matthijs de Jong          2006 PAC                 
 6518 Sam van der Werf          2005 Horror              
 6519 Jake Romijn               2005 Prins Hendrik       
 6520 Matthijs Koek             2006 ACW '66             
 6521 Luuk Pelkmans             2006 Sprint              
 6522 Jessey Consten            2006 Ciko '66            
 6523 Wouter Fallaux            2006 Energie             
 6524 Yvar De Jong              2006 Scorpio             
 6525 Daan van Dessel           2006 DJA                 
 6526 Bart Mol                  2005 DJA                 
 6527 Stefan Schuld             2006 Sprint              
 6528 Bas Aangenendt            2006 Sprint              
 6529 Giel Huijsmans            2006 Sprint              
 6530 Thomas van Roosmalen      2006 Fortius             
 6531 Kasper Baalmans           2005 Atledo              
 6532 Ipe Verbrugge             2006 AV '56              
 6533 Thomas van Orsouw         2005 Oss '78             
 6534 Freek Bosveld             2005 Fortius             
 6535 Michiel Gulickx           2006 Gloria              
 6536 Vic Struyfs               2005 Gloria              
 6537 Thomas van Alphen         2006 Gloria              
 6538 Olivier van Gelder        2005 Scorpio             
 6539 Stijn Maarschalk          2006 Scorpio             
 6540 Stijn Groeneveld          2006 Scorpio             
 6541 Koen Diepen               2005 Prins Hendrik       
 6542 Dyamo hoek                2005 Sprint              
 6543 Kwinten Rotte             2005 Sprint              
 6544 Sam Janssens              2005 Sprint              
 6545 Stef van Nunen            2005 Sprint              
 6546 Maikel Potkamp            2006 De Gemzen           
 6547 Pepijn Wijnen             2005 Atledo              
 6548 Sven van den Meerendonk   2005 Prins Hendrik       
 6549 Vigo Maljaars             2006 Scorpio             
 6550 Max de Kruijf             2005 Prins Hendrik       
 6551 Luc de Kruijf             2005 Prins Hendrik       
 6552 Jesse Boomaars            2006 Sprint              
 6553 Tom van Es                2006 Sprint              
 6554 Job van Keulen            2005 Nijmegen Atletiek
6555 Juan Zijderlaan           2005 Atverni             
 6556 Jamie van Steen           2006 AVO 1983            
 6557 Tijl van Kasteren         2006 Sprint              
 6558 Quinten Bressers          2006 Atledo              
 6559 Sietze Ketelaar           2005 Horror              
 6560 Mees Schneider            2005 Fortius             
 6561 Yair Herz                 2006 Sprint  

      MJUNC, M. JUN C                                    
 5000 Jill Wanten               2003 Swift               
 5001 Tess van Randtwijk        2004 AV '34              
 5002 Amber Bosman              2004 Energie             
 5003 Tamar Veltman             2003 Almere '81          
 5004 Femke Dam                 2004 Sprint              
 5005 Isa van der Valk          2004 Ilion               
 5006 Bo Spoor                  2004 Eindhoven Atletiek
 5007 Michelle Frowijn          2004 PAC                 
 5008 Mare Frauenfelder         2004 Cifla               
 5009 Tess Goessens             2004 Caesar              
 5010 Kika de vos               2004 PAC                 
 5011 Tessa mertens             2003 DJA                 
 5012 Sara Schouten             2003 Atverni             
 5013 Sanne Schouten            2003 Atverni             
 5014 Yara Schoenmakers         2003 Eindhoven           
 5015 Bridget Konings           2004 Ciko '66            
 5016 Parel van Nieuwkoop       2003 Energie             
 5017 Lotte van Orsouw          2003 Oss '78             
 5018 Suze de Vries             2004 Horror              
 5019 Puck Malais               2004 Spirit Oud Beijerlan
 5020 Maud van Sintmaartensdijk 2004 Voorne Atletiek     
 5021 Phileine Kipping          2004 AV '40              
 5022 Marit Griep               2004 Scorpio             
 5023 Bieke Schipperen          2004 Scorpio             
 5024 Marit Buijsse             2003 Sprint              
 5025 Kike velting              2004 HAC '63             
 5026 Iris Bredewolt            2003 De Gemzen           
5027 Lieke Hoogsteen           2004 Cifla               
 5028 Anne de Jong              2004 Atledo              
 5029 Tamika Conrad             2004 Energie 

      JJUNC, J. JUN C                                    
 7000 Ewoud Boer                2003 Energie             
 7001 Ernson van den Bos        2003 THOR                
 7002 Rafiq el Morabit          2003 THOR                
 7003 Koen Tilman               2003 Sprint              
 7004 Mark Smolders             2004 Sprint              
 7005 Michon Goddijn            2004 Sprint              
 7006 Timo Hoogendoorn          2004 U-Track             
 7007 Joost Winkel              2004 Sprint              
 7008 Tim Schüssel              2004 Nijmegen Atletiek   
 7009 Tim Pelkmans              2004 Sprint              
 7010 Parker Consten            2004 Ciko '66            
 7011 Pieter Fallaux            2004 Energie             
 7012 Maurits Kuipers           2004 Sprint              
 7013 Tjebbe Hemler             2003 PAC                 
 7014 Krijn stroober            2004 Sprint              
 7015 Pepijn Roels              2004 Sprint              
 7016 Anton van Triest          2003 Clytoneus           
 7017 Dirchano Suijkerbuijk     2003 THOR                
 7018 Niels Peeters             2003 Venloop Running Team
 7019 Falco Aarts               2004 Atletiek Maastricht 
 7020 Bengt Kramer              2004 Atledo              
 7021 Guus Guikink              2004 Sprint              
 7022 Gijs de Haan              2003 PAC                 
 7023 Danick Imholz             2003 Energie             
 7024 Steyn Potuit              2004 Energie             
 7025 Gijs Fuite                2004 Attila              
 7026 Teun ter Haar             2003 Nijmegen Atletiek   
 7027 Arne Dierckx              2004 Gloria      
 7028 Martijn Gulickx           2004 Gloria              
 7029 Timo Timmermans           2004 Gloria              
 7030 Mathijs Goris             2004 Gloria              
 7031 Niels Laros               2005 Scorpio             
 7032 Merlijn van der Velden    2003 Eindhoven Atletiek  
 7033 Stefan Nillessen          2003 Cifla               
 7034 Sven Druijff              2003 Triathlon           
 7035 Eyoel Hiensch             2004 Phanos              
 7036 Yohannes Hiensch          2004 Phanos              
 7037 Remko van den Hout        2004 Attila              
 7038 Leroy Oostman             2004 Groningen Atletiek  
7039 William Webster           2003 GVAC                
 7040 Sem van Campen            2003 Sprint              
 7041 Niek nijman               2004 AV Rijssen          
 7042 Max Swabedissen           2004 AV Rijssen          

      MJUNB, M. JUN B                                    
 5280 Marta Moreno              2002 Leiden Atletiek     
 5281 Anna Hightower            2002 Ciko '66            
 5282 Brecht den Engelse        2002 PAC                 
 5283 Julia Groot               2002 Ciko '66            
 5284 Simone de Lange           2002 Sprint              
 5285 Terra Muntjewerff         2001 Ciko '66            
 5286 Veerle Smits              2002 AV '56              
 5287 Elsa Rijpstra             2001 Lionitas            
 5288 Vera de Vries             2002 Horror              
 5289 Frouke Benz               2001 Energie             
 5290 Lonne Mallens             2001 Sprint              
 5291 Jeske van de Laar         2002 Attila              
 5292 Kyara Gijsbers            2002 Oss '78             
 5293 Anna Eikendal             2002 Ciko '66            
 5294 Marit Uilhoorn            2002 Fortius             
 5295 Laura Hanning             2001 Spiridon            
 5296 Anne Knijnenburg               Nederland           
 5297 Emmy van den Berg              Nederland           
 5298 Willemijn Fuite                Nederland           
 5299 Luka van Gennip           2001 Taxandria Atletiek
A810 Esra Zijderlaan           2002 Atverni             
 A842 Ellen van Doorn           2002 Cifla               
 A845 Robin Dreyling            2002 Almere '81          
 A848 Sarah Peerik              2002 Hanzesport

      JJUNB, J. JUN B                                    
 7060 Haico Boer                2001 Energie             
 7061 Bezuayehu Petersen        2001 AV '56              
 7062 Erik Stok                 2001 PAC                 
 7063 Jasper van Laarhoven      2002 Atledo              
 7064 Robert de Graaf           2002 AV '56              
 7065 Pim Bakker                2001 AV Rijssen          
 7066 Norbert Weijenberg        2001 Spado               
 7067 Pepijn Bartels            2001 Cifla               
 7068 Daniel van Noordenne      2002 Energie             
 7069 Cas van Kaauwen           2001 Cifla               
 7070 Jesse Fokkenrood          2002 U-Track             
 7071 Hakim Riadi               2002 SISU                
 7072 Joep Vermeulen            2001 Cifla               
 7073 Jasper Mol                2002 Sprint              
 7074 Rick van Riel             2002 Attila
 7075 Stan de Deugd             2001 Spado               
 7076 Jason Smits               2001 ACW '66             
 7077 Mirto Canters             2002 Cifla               
 7078 Friso Lyppens             2002 Haag Atletiek       
 7079 Jelle Timmerman           2001 Clytoneus           
 7080 Pablo Velt                2002 Atverni             
 7081 Olaf Jan Bosscher         2002 AV Heerenveen       
 7082 Yordi Druijff             2002 Triathlon           
 7083 Tijn Blom                 2002 Sprint              
 7084 Jarreau Suijkerbuijk      2001 THOR                
 7085 Ian de Juncker            2001 Attila              
 7086 Marlon van Zijl           2001 Energie             
 7087 Tomas van Wijngaarden     2001 Rotterdam Atletiek  
 7088 Noah Baltus               2002 SAV                 
 7089 Siraj Awal Aman           2001 Argo                
 7090 Tibo Visser               2001 Fortius             
 7091 Lars Schellekens          2001 Attila              
 7092 Tom Fobbe                 2001 PAC                 
 7093 Bram Maas                 2001 Tilburg Road Runners
 7094 Luuk Verbaandert          2002 Eindhoven Atletiek  
 7095 Niels Bosma               2002 Taxandria Atletiek  
 7096 Laurens te Booij          2001 Prins Hendrik       
 7097 Wouter Schets             2002 AV '56              
 7098 Djoao Lobles                   Nederland           
 7099 Tesfahiwet Michael             Nederland           
 A760 Ibrahim Abdi Ali               Nederland           
 A768 Arne van der Line              Nederland           
 A769 Stan Schipperen                Nederland          
A788 Stef Kapteijn             2002 AV '56              
 A796 Paavo de Leng             2001 Dynamica            
 A804 Gijs van de Wetering      2002 De Gemzen           
 A813 Mojalefa Kloprogge        2001 U Track             
 A824 Archie Hall               2002 U Track             
 A839 Jing Oldhoff              2002 Lionitas            
 A846 Niels van Tuil            2001 AV '56              
 A850 Luc Krawczyk              2002 Scopias             

      MJUNA, M JUN A                                     
6360 Vivienne Morssinkhof      2000 Fit                 
 6361 Lydia van Dijk            2000 KAV Holland         
 6362 Ynte Biemans              2000 Atverni             
 6363 Marije Hijman             2000 PAC                 
 6364 Luzan Janssen             2000 Eindhoven Atletiek  
 6365 Lotte Bakx                2000 THOR                
 6366 Noa Zoon                  2000 Noordkop            
 6367 Eline Runderkamp          2000 AV Edam             
 6368 Silke Brakkee             2000 PAC                 
 6369 Mariska Poel              1999 DEM                 
 6370 Jasmijn Bakker            1999 Triathlon           
 6371 Madelief Kok              2000 Triathlon           
 6372 Pippa Hofman              1999 Leiden Atletiek     
 6373 Iris Velting              2000 Dalen               
 6374 Sophie Dielissen               Nederland           
 6375 Diane van Es                   Nederland           
 6376 Jasmijn Lau                    Nederland           
 6377 Anouk van Gils                 Nederland      
6378 Anne van Heeckeren        2000 Venloop Running Team

      JJUNA, J. JUN A                                    
 8000 Niels Verhagen            1999 Oss '78             
 8001 Robin van Riel            2000 Attila              
 8002 Max Polak                 2000 PAC                 
 8003 Benjamin Schurink         2000 Cifla               
 8004 Abdi hassan               1999 Cifla               
 8005 Luc Beuckens              1999 NOP                 
 8006 Hugo Jan Bosscher         2000 AV Heerenveen       
 8007 Troy de Juncker           1999 Attila              
 8008 Youri Driessen            1999 Venloop Running Team
 8009 Jaïr van Winkel           2000 Atledo              
 8010 Sander Verweij            2000 Taxandria Atletiek  
 8011 Mudesir Awal Aman         1999 Argo                
 8012 Lars van der Knaap        1999 Ciko '66            
 8013 Jasper van Eijmeren       2000 Running Breda       
 8014 Jorg Schellekens          1999 Attila              
 8015 Tim Verbaandert           2000 Eindhoven Atletiek  
 8016 Daan van der Velden       2000 Eindhoven Atletiek  
 8017 Juul Knoester             2000 GVAC                
 8018 Luuk Maas                      Nederland           
 8019 Maikel Peeman                  Nederland           
 8020 Joey van 't Verlaat            Nederland           
 8021 Troy de Juncker                Nederland           
 8022 Jorg Schellekens               Nederland           
 8023 Aimane Bechellal               Nederland         
 8024 Bram Andriessen                AKU                     

      M35, MANNEN MASTERS                                
 3500 Joel Geurts                    Sprint              
 3501 Michiel van Nispen             Sprint              
 3502 Evert van Nigtevecht           Sprint              
 3503 Henk van der Stelt        1977 Scorpio             
 3504 Patriek Bruurs            1981 Spiridon            
 3505 Jack van der Walle        1982 U-Track             
 3506 Robert-Jan Gras           1976 Spiridon            
 3507 Peter Loopik              1980 Fortius       

      M45, MANNEN MASTERS                                
 44500 Huub Maas                      Nederland           
 4501 JP Hoeboer                     Nederland           
 4502 Eduard Linnenbank              Attila              
 4504 Rob van der Valk          1971 Ilion               
 4505 Anton den Engelse         1968 PAC                 
 4506 Alex van Krevelen         1968 Atledo              
 4507 Peter Kramer              1964 Atledo              
 4508 Gijs Kloek                1967 Sprint              
 4509 Huub Hieltjes             1965 Sprint              
 4510 Johan Verweij             1970 Achil '87           
 4511 Peter van der Velden      1968 Eindhoven Atletiek  
 4512 Martijn Hiensch           1964 Phanos              
 4514 Sjef Aertse               1970 Tilburg Road Runners         

      M55, MANNEN MASTERS                                
 5500 Hans.van Wegen            1954 Spiridon            
 5501 Alex gijsbers             1960 Oss '78             
 5502 Theo van Hofslot          1961 Sprint              
 5503 Ad Bernaerts              1959 Baarle-Nassau       
 5504 Marcel Cools              1957 Sprint              
 5506 Cees van Gageldonk        1957 Spiridon            

      M65, MANNEN MASTERS                                
 6500 Victor Witter             1950 Sprint              
 6501 Fokke Ypma                1952 Sprint              
 6502 Ad de Jong                1948 Atledo           

      VKORT, VSEN.KORTECROSS                             
  171 Karin Nieuwenhuijsen           Hellas              
  172 Lotte Krause                   AKU                 
  173 Corinde van Es                 PAC                 
  174 Karlijn van Es                 PAC                 
  175 Irene van der Reijken          Rotterdam Atletiek  
  176 Ilona van der Giessen          Rotterdam Atletiek  
  177 Anniek Aper                    Rotterdam Atletiek  
  180 Conny Wesdijk             1953 Sprint              
  181 Nathalie de Beukelaer     1994 Brasschaat (BEL)    
  182 Hilde Keuning             1970 AV '40              
  183 Lindsey Faken             1992 Energie             
  184 Ornella Wierikx           1997 Breda               
  185 Nikita van Lierop         1989 Rotterdam Atletiek  
  186 Eline Pinter              1996 Hemiksem (BEL)      
  187 Carola Vrolijk            1973 Bavel               
  188 Ingeborg Malais           1970 Spirit Oud Beijerlan
  189 Tess Wegman               1996 Leiden Atletiek     
  190 Dagmar Smid               1997 AAV '36             
  191 Eline Deboth              1992 Heverlee (BEL)      

      VSEN, VSEN.LANGECROSS                              
   71 Andrea Deelstra                AV Heerenveen       
   72 Josien Scheepens               KAV Holland         
   73 Veerle Bakker                  Triathlon           
   74 Anne Luijten                   Olympus '70         
   75 Julia van Velthoven            Cifla               
   76 Marije Peters                  Cifla               
   77 Britt Ummels                   Unitas              
   78 Bo Ummels                      Unitas              
   79 Inge de Jong                   Trias               
   80 Kristel van de Berg            Fortuna             
   81 Lisan Duijvenstijn             Olympus '70         
   82 Barbara Ramon                  Spanje              
   83 Saskia Weinans                 Atletico '73        
   84 Eva van Zoonen                 AV Castricum        
   85 Emy Theunissen                 Parcival            
   86 Dyanne Verpaalen               Spiridon       
   87 Sara van Grunsven              Tilburg Road Runners
   88 Elisa de Jong                  Groningen Atletiek  
   89 Marlin van Hal                 De Keien            
   90 Sanne Mooldijk                 Rotterdam Atletiek  
   91 Laurey van den Berge      1989 Flakkee             
   92 Lieke Postema             1996 Breda               
   93 Ellen van der kolk        1998 TION                
   94 Esmay van de Laar         1997 Attila              
   95 Veronique van der Hijden  1987 Spiridon            
   96 Sylvana Van der Hijden    1985 Meerle (BEL)        
   97 Sanne van Gils            1998 Spado            
   98 Nikki Bagchus             1987 DAK                 
   99 Nina Lauwaert             1988 Sint Niklaas (BEL)  
 A819 Joyce Vrijenhoek          1986 Hellas                      

      V35, VSEN.LANGECROSS                               
 3550 Chantal van Outheusden         Sprint              
 3551 Hester Lingsma                 Taxandria Atletiek  
 3552 Femke van Hest                 Tilburg Road Runners
 3554 Chantal de Lange               Tilburg Road Runners
 3555 Paddy Herijgers           1976 DJA                 
 A772 Lianne Ivens              1973 ACW '66                 

      V45, VSEN.LANGECROSS                                        
 4551 Marionne Kat                   Spiridon            
 4552 Monique van Beurden            Spiridon            
 4553 Carla Ophorst             1958 Olympus '70                    

      MKORT, MSEN.KORTECROSS                             
 101 Jelmer van der Linden          Statina             
  102 Daan Reintjens                 De Liemers          
  103 Valère Justin                  België              
  104 Ali Hamdi                      België              
  105 Wouter Ploeger                 AAC '61             
  106 Lars Gerritsen                 Passaat             
  107 Edwin Sjerps                   SAV                 
  108 Tom de Gelder                  Olympus '70         
  109 Ryan Clarke                    AV Castricum        
  110 Sten Stoltenberg               Haarlemmermeer      
  111 Pieter Cappon                  Parcival            
  112 Bram Andriessen                AKU                 
  113 Puk van Gool                   Attila              
  114 Habtom Okbamichael             PAC                 
  130 Stijn van Nierop          1999 DAK                 
  131 Michael van Baal          1994 Statina             
  132 Bart van Manen            1996 GAC Hilversum       
  133 Tom Disveld               1984 AAC                 
  134 Rik van Wijlick           1990 Scopias             
  135 Yoram Polak               1996 PAC                 
  136 Youri keulen              1998 Sittard             
  137 Rick Paffen               1996 Atletiek Maastricht 
  138 Thomas Lewis              1994 Phanos    
  139 Jeroen Bakker             1996 Triathlon           
  140 Jeen Nauta                1977 Start '78           
  141 Bastiaan van Graafeiland  1989 Rotterdam Atletiek  
  142 Mitchell Franken          1995 Spado               
  143 Martijn Potappel          1980 Spado               
  144 Peter-Jan de Jong         1998 Horror              
  145 Wilbert van der Griendt   1981 Atverni             
  146 Casper van der Luijt      1998 Leiden Atletiek     
  161 Robbin Pieterman          1989 Leiden Atletiek     
  162 Stan Jansen               1999 Rotterdam Atletiek  

      MSEN, MSEN.LANGECROSS                              
    1 Michel Butter                  AV Castricum        
    2 Jesper van der Wielen          Cifla               
    3 Edwin de Vries                 AV Castricum        
    4 Lucas Nieuwboer                KAV Holland         
    5 Joel Ayeko                     Uganda              
    6 Emil Danielsson                Zweden              
    7 Joeri Wolf                     Cifla               
   10 Mahadi Abdi Ali                Unitas              
   12 Geart Jorritsma                Hardloopvereniging L
   14 Ambroise Uwiragiye             SAV                 
   16 Tom Hendrikse                  AAC '61             
   17 Robert Ton                     Phanos              
   18 Jeroen Maas                    Spiridon            
   19 Arne Mulder                    PEC 1910            
   20 Christiaan Bosselaar           KAV Holland         
   21 Dries Basemans                 België              
   22 Ivo Bijl                       Passaat             
   23 Ciprian Balanescu              Roemenië            
   24 Thomas Cremers                 Nederlandse Triathlo
   25 Dirk Evers                     Spiridon            
   26 Mike Rasenberg                 Attila              
   27 Rick Lambregts                 Achilles            
   28 Ben Souwen                1989 Eindhoven Atletiek  
   29 Niek den Exter            1992 Scheldesport        
   30 Marcus Seume              1972 Breda               
   31 Frank Schoonen            1969 Sprint              
   32 Job de Feijter            1996 RK HAV              
   33 Sjors visser              1998 THOR                
   34 Vincent Tas               1998 AV '40              
   35 Michael Beuwer            1989 Asterix             
   36 Wout van Dijk             1983 Running AP          
   37 Niels Buijs               1984 Parcival            
   38 Pepijn van de Westerlo    1994 Eindhoven Atletiek  
   39 Ton Hettema               1984 Rotterdam Atletiek  
   40 Dennis Groeneveld         1968 Terheijden          
   41 Olivier Stulemeijer       1968 Breda               
   42 Johan Bogers              1975 Breda               
   43 Bart van Trigt            1993 Phanos              
   44 Ronald van Elderen        1977 Breda               
   45 Christian Coccia          1983 Breda               
   46 Hans Hermens              1963 Sprint              
   47 Auke Prinsen              1998 Sprint              
   48 Timo de Geus              1990 Spirit Oud Beijerlan
   49 Tommy Kinders             1988 Sint Niklaas (BEL)  
   50 Erik Snijers              1974 Breda               
   51 Lauran Beijens            1992 Tilburg Road Runners
   52 Mike Rasenberg            1988 Attila              
   53 Jacques Michel Caignard   1980 Loopgroep Aart Stigt
   54 Patrick den Ridder        1970 Spado               
   55 Mathijs Resoort           1980 Gorinchem           
   56 Wesley van der Gouw       1985 Prins Hendrik       
   57 Koen van Dijk             1991 Triathlon           
   58 Richard Holstege          1985 AV '40              
   59 Thomas Nijman             1983 Hellas              
   60 Jeffrey Hazendonk         1995 DAK                 
 A770 Tim van den Broeke        1995 Dynamica            
 A781 Siep Nota                 1990 Horror              

      VROUW, PRESTATIECROSS                              
  10002 Liesbeth Witpeerd         1968 AV Aalsmeer         
10004 Marielski ers             1975 Dordrecht           
10012 Remée Thijssen            1986 Breda               
10013 Nicole den Bouw           1971 Teteringen          
10015 Ellis van der Miessen     1987 Breda               
10017 Tedske de Ruijter         1987 Breda               
10018 Monique Dierckx           1973 Breda               
10024 Cathelijn Schoenmakers    1970 Breda               
10027 Neeltje v.d. Sman         1979 Sprint              
10031 Mirjam Winkelmolen        1975 Breda               
10034 Yvonne Schollaardt        1979 Sprint              
10035 Eline Terpstra            1984 Loopvereniging TOF  
10037 Suus Schagen              1995 Breda               
10040 Astrid Haegens            1979 Etten-Leur          
10043 Ingrid Kremers            1976 Breda               
10044 Dory Weddepohl            1988 Breda               
10046 Roxanne Speekenbrink      1994 Loopvereniging TOF  
10047 Marieke van Rossem        1994 Breda               
10048 Annemieke Hengst          1967 Castelre            
10050 Maud de Koning            1999 Breda               
10052 Agnetha van Gils          1988 Sprint              
10058 Emma Kanters              1998 Breda               
10060 Merel van der Zalm        1989 Breda               
10061 Michelle Beentjes         1996 Tilburg             
10062 Sophie Gelten             1993 Oosterhout Nb       
10063 Yara van Pul              1997 Breda               
10064 Kyra ernst                2009 Etten-Leur          
10065 Kim ernst                 1981 Etten-Leur          
10066 Lotte Giele               1998 Breda               
10071 Marielle Frijters         1973 Sprint              
10073 Petra van liere           1978 Bavel               
10075 Dorien cuijpers           1980 Bavel
10076 Marjolijn van Opstal      1999 Breda               
10077 Naomi heringa             1979 Hilvarenbeek        
10078 Janske Lambregts          1971 Breda               
10079 Marlies Cijvat            1983 Sprint              
10081 Natasja van Zon-Jacobs    1978 Sprint              
10083 Marre van Poppel          1991 Breda               
10085 Mariëlle Pieterse         1970 Breda               
10087 Geertje Jacobs            1977 Bavel               
10089 Chris van Dorsselaer      1972 Breda               
10090 Ineke van Keulen          1972 Breda               
10092 Martine Versluis          1978 Udenhout            
10095 Dagmar van Esch           1998 Tartlétos           
10101 Krista van Oers           1976 Roosendaal          
10102 Inge Schaleven            1971 Breda               
10107 Bregje van Leeuwen        1979 Sprint              
10108 Anne Vergouwen            1981 Breda               
10110 Merel van der Mast        1971 Sprint              
10113 Monique van Hoek          1977 Breda               
10117 Maudy Verhoeven           1986 Kaatsheuvel         
10118 Yue Zhao                  1988 Breda               
10120 Puck van Herwerden        2003 Breda               
10124 Crista Kallenfels         1983 St. Willebrord      
10125 Danielle Gillissen        1973 Dordrecht           
10127 Eva van Ee                1995 AV Aalsmeer         
10129 Myrthe Gaasterland        1985 Dorst
10133 Maartje van Gestel        1993 Breda                  

      MAN, PRESTATIECROSS                                
10000 Stefan laarakker          1967 Breda               
10001 Peter Sliep               1978 Hendrik-Ido-Ambacht 
10003 Frank Kooijman            1974 's-Gravenhage       
10005 Robert Merkies            1964 Sprint              
10006 Sergio Felter             1973 Phanos              
10007 Arjan Meyboom             1985 Teteringen          
10008 Erik van der Valk         1985 Voorne Atletiek     
10009 Karel de Hooge            1986 Dordrecht           
10010 Corne beekers             1960 Triathlon           
10011 Frank van Bodegom         1985 Rotterdam           
10014 Leon Mahieu               1959 Sprint              
10016 Peter Ista                1975 Groene Ster         
10019 Andre Akkermans           1965 Breda               
10020 Kees van der Zwalm        1962 Sprint              
10021 Rogier Dierckx            1977 Breda               
10022 Ferry Aerts               1975 Breda               
10023 Nic Bossche               1969 Rhoon               
10025 Ferry Waardenburg         1986 Breda               
10026 Sjoerd Roger              1978 Dordrecht           
10028 Tonny van Boven           1986 Sprint              
10029 Jordie Breugelmans        1976 Sprint              
10030 Jeroen van der Ploeg      1979 Rijen               
10032 Siep Cornet               1980 Werkendam  
10033 Arno van de Heuvel        1976 Werkendam           
10036 Casper Hengst             1969 Bavel               
10038 Joeri Ista                1999 Fijnaart            
10039 Maarten Neijenhuijs       1960 Breda               
10041 Robert Kuijpers           1990 Haarlem             
10042 Aron Bal                  1990 Breda               
10045 Peter van Bragt           1958 Made                
10049 Charles Dufornee          1968 Breda               
10051 Gérard Hoosemans          1968 Breda               
10053 Walter van Steen          1969 Sprint              
10054 Rob Hengst                1965 Breda               
10055 Eric Hengst               1963 Breda               
10056 Wim Bergshoeff            1958 Oosterhout Nb       
10057 Theo Hengst               1935 Bavel               
10059 Gijs Hagenaars            1977 Huijbergen          
10067 Dax Willems               1987 Oosterhout Nb       
10068 Patrick Goossens          1984 Breda               
10069 Maarten Aangenendt        1975 Sprint              
10070 Joost Mulder              1986 Breda               
10072 Jeroen Dielemans          1978 Sprint              
10074 Andres vissers            1972 Bavel               
10080 Evert uit de Fles         1951 Breda               
10082 Frans Smet                1946 Sprint              
10084 Rimco Maas                1984 Breda               
10086 Richard Snels             1973 Riel                
10088 Bram Leijten              1977 Bavel               
10091 Robert van Herwerden      1968 Sprint              
10093 Frank Hoedemakers         1954 Zoetermeer          
10094 Roelf de Bruijne          1974 Sprint              
10096 Dirk Klapwijk             1950 Sprint              
10097 Robin Franken             1987 Breda               
10098 Marc van Dorst            1968 Sprint              
10099 Nick Renne                1993 Oosterhout Nb       
10100 Eric Zwaard               1970 Roosendaal          
10103 Peter de Groot            1963 Breda               
10104 Ronald Rijnart            1975 Sprint              
10105 Heinz Zanders             1965 Moergestel          
10106 Hans Stoop                1964 Sprint              
10109 Manoj bhandari            1976 Bavel               
10111 Eric de Nijs              1985 Sprint              
10112 Ruerd Nauta                    Nederland           
10114 Arno Dingemans            1976 Tilburg Road Runners
10115 Ole Demoet                2004 Breda               
10116 Rolf Demoet               1976 Breda               
10119 Stijn van Herwerden       2001 Breda               
10121 Eric van Rossem           1963 Oss                 
10122 Jos van Schendel          1962 Breda               
10123 Jermaine van Amson        1985 Breda               
10126 Remco Gillissen           1972 Dordrecht           
10128 Alex van der Ree          1983 Dorst 
10130 Frank Niemantsverdriet    1979 Breda               
10131 Frank van Esch            1964 Breda               
10132 Johannes hus              1975 Breda               
10134 Ricardo Witkamp           2001 Lage Zwaluwe        
10135 Jan Jochems               1972 Rijsbergen          
10136 Bas Gunter                1991 Made